ОНОВЛЕННЯ
6 з 66

Виродок FFF-Рангу

 • МАНХВА
 • 16+
9.6

Головний герой Кан Хансу, який потрапив в світ фентезі, після 10 років мук нарешті подолав Диявола Педонара. І ось настав щасливий момент повернення в його колишній світ. Він отримав табель успішності від місцевих божеств. Хоч він і подолав усі перешкоди на шляху до вбивства Диявола, але йому виставили F в якості оцінки за його характер. І тепер йому належить почати свої пригоди в світі фентезі з самого початку. Чи зможе Кан Хансу пройти цей шлях заново?

ОНОВЛЕННЯ
7 з ХХ

Вбий мене прямо зараз

 • ВЕБМАНХВА
 • 18+
10

Хегу, досвідчена та безжальна вбивця, страчує чоловіка на очах у його власної доньки та бере дитину під свою опіку. Вона вирішує назвати свою Міан, що корейською означає «вибач», і дає їй одне завдання: «Убий мене, коли зможеш». З цього моменту Міан вирішує, що вона зробить це, задушивши Хегу удаваною любов’ю та емоційно маніпулюючи нею. Але коли Міан стає дорослою, вона збентежена, оскільки те, що мало бути чистою помстою, перетворюється на хіть... і, можливо, справжнє кохання. Тим часом Хегу...

ОНОВЛЕННЯ
60 з 120+

Я хочу стати тобою хоча б на один день

 • ВЕБМАНХВА
9.8

Дочку графа, Психею, всі обожнюють. Ту, що забрала в мене все. Ту, що завжди отримує те, що хоче. Я хотіла б стати нею, хоча б на один день.

ОНОВЛЕННЯ
7 з 63

Уроки Крику

 • МАНҐА
 • 18+
10

Ласкаво прошу на уроки крику! Я буду вашим провідником у світ, який ховається під повсякденним життям. Для цих уроків не потрібні підручники чи зошити. Що ж, якщо ви готові до гіршого...

ОНОВЛЕННЯ
2 з 6

AFK Arena - Відродження Полум'я

 • МАНЬХВА
10

Клан Феніксів в Есперії був знищений демоном. Лише одній з їхнього роду вдалося вижити. Талена нарешті набула сили Спалаху Соляріса. Вона пішла за вбивцею у Темний ліс і знайшла того, що купається в демонічному полум'ї. Настав час битви! Спалах Соляріса проти підступного всепожираючого полум'я! Це буде доленосна битва!

ОНОВЛЕННЯ
8 з 77

Розп’яття шести

 • МАНҐА
 • 18+
9.1

Урума Шун, учень шостого класу, отримав прізвисько "Експериментальний об'єкт А" від п'ятьох однокласників, через яких його життя перетворилось на жах. Єдиним світилом у цьому пеклі для нього стала його любляча та розуміюча сім'я. Проте покидьки спаплюжили і його, називаючи усі ці знущання цікавим дослідженням, предмет якого - вбивство без мотивів. Неочікувано експеримент виходить з-під контролю, адже у нікчемного на перший погляд Шуна зароджується темне бажання помсти, здійснити яку допомагає...

ОНОВЛЕННЯ
63 з 110

ЕННЕАДА

 • ВЕБМАНХВА
 • 18+
9.9

За давніх давен на мирній Єгипетській землі панував, заливаючи її кров'ю, нещадний тиран — бог війни Сет. Син богині Ісіди, Гор, хоч сам і не був богом, прийняв рішення покласти край кроволиттю й хаосу та звергнути Сета з божественного престолу. І хоча чвари між Сетом і Гором починаються з ненависті, з часом їхні взаємини стають тільки складнішими: здоровий глузд затьмарюють викривлені бажання, одержимість і безденна жорстокість.

ОНОВЛЕННЯ
29 з 37

Принади садизму: Інша історія Б

 • ВЕБМАНХВА
 • 18+
9.3

Бюн Мінхо завжди вважав Дуну нижчою за себе. Тож, після її перемоги в конкурсі, відчувши поєднання поразки та заздрощів, сховався на даху університету, щоб виплакатися наодинці. Цього ж дня Чха Укьон крадькома стежив за ним. Відтоді, як він побачив незамасковані почуття Мінхо, Укьон мріє заволодіти хлопцем. Після 7 років очікувань, день здійснення заповітного бажання Укьона розпочинається сьогодні.

ОНОВЛЕННЯ
3 з 48

Естетика Лиходія

 • МАНХВА
9.4

Головна героїня раптово опинилася у своєму романі — у тілі марної та безглуздої принцеси Іони. Що ще гірше, дівчині судилося зрештою загинути! «Усі жахи почалися після вбивства імператора, тому мені потрібно будь-що запобігти цьому» — подумала Іона, помчавши до імператора, але було вже занадто пізно. Більш того, вона ще й потрапила на очі головному лиходію роману, який відразу викрив її справжню особистість. Чим все це обернеться?

ОНОВЛЕННЯ
21 з 20+

Прийомна невістка готується до удочеріння

 • ВЕБМАНХВА
9.7

Я переродилася у надзвичайно жорстоку лиходійку, яка мучила головного героя у притулку. «Просто не роби цього», — подумала я, але це виглядає жалюгідно, що його постійно б’ють інші діти, тож я трохи поспостерігаю за ним. «Я хочу усиновити цю дитину» «Ви справді хочете це зробити?» «Ні, вона буде невісткою мого сина» … Ось так нас із головним героєм усиновили разом. Але як таке може бути?

ОНОВЛЕННЯ
36 з 42

Мені не вдалося покинути лиходія

 • ВЕБМАНХВА
 • 16+
9.7

Одного дня мій батько подарував мені прислугу. Він сказав, що врятував його, забравши з поля бою, через гарну зовнішність. «На його серці вирізьблена печатка. Поки ти матимеш цей кулон, він не зможе протистояти тобі. Отже, ти можеш наказати йому зробити все, що завгодно.». Почувши, що його воля в моїх руках, хлопець нахмурився. «Ох, я занадто перебільшую, поводячись із тобою — наче із собакою?», — у цей момент батько стиснув у кулак цю намистину, і хлопець упав на коліна перед моїми ногами....

ОНОВЛЕННЯ
25 з 58

Моя відьма

 • ВЕБМАНХВА
10

У ці часи, якщо ви у чомусь занадто талановиті, або вам щось не вдається, або ви просто занадто симпатичні - вас назвуть "відьмою". Всупереч долі та часу, хлопчикові-вигнанцю та таємничій відьмі знадобляться не тільки магічні заклинання. Вони будуть потрібні один одному.

ОНОВЛЕННЯ
1 з 14

Я зустрічаюся з психопатом

 • ВЕБМАНХВА
 • 18+
0

Фінн — дівчина схиблена на історіях про злочинців. Вона зустрічається з Ісааком, який, за її підозрами, може бути психопатом. Граючи в кота і мишку, незабором вони розгадають криваву правду, яка пов’язує їх обох із серійними вбивствами, що відбуваються в місті.

ОНОВЛЕННЯ
19 з 80

Цього разу я володарка свого життя

 • ВЕБМАНХВА
9.9

Фірентія переродилася позашлюбною дочкою глави найвпливовішого роду імперії.Проте коли її батько помер, родичі виставили її за поріг, а ті аристократи, з якими вона добре ладнала, відвернулися від неї. А потім її, напідпитку, збив екіпаж, і раптом, розплющивши очі, вона повернулася у свої сім років. Там, у минулому житті, подібно до великого пса, за нею вбивався другий принц, який стане ворогом всього її роду. - Тія, ти набагато гарніша за мене! - Жартувати хотів? - Ні, я правду говорю. Ну і...

ОНОВЛЕННЯ
16 з 19

Смертельна хвороба

 • МАНҐА
 • 18+
10

Це таємнича історія першої пацієнтки Футаби Кадзуми. У 18 років Кадзума поступив в університет, щоб стати кваліфікованим психологом. У цей період він винаймає житло в моторошному особняку, в якому є навіть дворецький. Окрім того, в будинку живе дивна дівчина на ім'я Еміру. Вона страждає від невиліковної хвороби серця - відчаю. Ця психологічна проблема має також жахливі фізичні наслідки: її волосся посивіло, а температура нижче норми. Ніякі консультанти чи психологи не змогли вилікувати її. Чи...

ОНОВЛЕННЯ
2 з 176

Бакуман.

 • МАНҐА
10

Морітака Машіро учень середньої школи та талановитий художник. Не впевнений у своєму майбутньому, він вважає, що просто житиме звичайним життям. Побачивши один з малюнків Машіро в класі, Акіто Такаґі, письменник-початківець, наполягає на тому, щоб вони разом писали манґу. Але Машіро вагається: його дядько, манґака, помер від перевтоми лише кілька років тому. Однак, коли Машіро дізнається, що його кохана, Міхо Адзукі, прагне стати акторкою озвучення, він вирішує створити манґу, варту аніме...

ОНОВЛЕННЯ
5 з 36

Вибір Пандори

 • ВЕБМАНХВА
10

Америка XIX століття — не найкраще місце для дитини-напівазіатки. Пандора живе зі своїм красивим батьком-одинаком Крісом у невеличкому містечку. Єдина розвага дівчинки – виводити його з себе. Ізольовані від суспільства, вони живуть у стані вічного конфлікту. Отже, ця історія про батька, який страждає на хронічну депресію, і його не по-дитячому серйозну доньку, що дорослішає.

ОНОВЛЕННЯ
9 з 30

Насправді я стала вороною

 • ВЕБМАНХВА
 • 16+
9.1

Якщо й перероджуватись в отоме-грі то гарною дівчиною, але ж ні. Наша героїня загинула та переродилася - вороною?! Як тепер жити? Невже тепер моя доля їсти черв'яків? Ні за що, краще вже стати чиїмось домашнім улюбленцем. Особливо якщо це привабливий принц.

ОНОВЛЕННЯ
13 з 85

Надміру турботливе хвостате Божество

 • МАНҐА
 • 16+
8.2

У повсякденному житті Накано, що працює на “чорну компанію”, раптово вторглася кіцуне Сенко-сан (їй 800 років). Чи то готування, прибирання або «особлива турбота» (щоб це не було), вона зцілить його виснаження своєю ніжною турботою.

ОНОВЛЕННЯ
8 з 123

Імператриця Лін

 • ВЕБМАНЬХВА
9.9

Яка ціна безмежної сили? Невже це бути покинутою та зрадженою, жити з клеймом відьми або навіть стати вбивцею коханої людини? Сирота Лін Джи, що володіє даром передбачати майбутнє, прийшла в палац з метою врятувати свій народ -- і стати Імператрицею.

ОНОВЛЕННЯ
31 з 42

Ґуан Сян

 • ВЕБМАНЬХВА
 • 16+
9.8

Історія про двох юних хлопчиків - одного на ім'я Юй Сяо Ґуан, іншого на ім'я Лінь Сян, Їм доводиться стикатися з проблемами, нав'язаними їм реальністю та їхніми сім'ями. Як вони втішатимуть один одного у важкі підліткові роки? Якою буде їхня дружба? І що на них чекає в майбутньому?

ОНОВЛЕННЯ
27 з 120

- МЕШ - | Магія та М'язи

 • МАНҐА
9.9

Це світ магії, де магія використовується для всього. Але в глибині лісу живе молодий хлопець, який витрачає свій час на тренування та зміцнення тіла. Він не здатен користуватися магією, але насолоджується мирним життям зі своїм батьком. Але одного дня його життя опиняється під загрозою! Чи захистить його м'язисте тіло від магів, які хочуть його піймати? Потужно натреновані м'язи руйнують магію, коли починається ця незвичайна магічна фентезі!

ОНОВЛЕННЯ
31 з 105

У рабстві безмовного кохання

 • ВЕБМАНЬХВА
 • 18+
9.4

Принц Чженбея поклав око на золото і багатства сім'ї Шень і захотів їхню доньку собі в наложниці. Щоб заспокоїти свою літню прийомну матір, німий слуга Шень Юй приховавши свою стать, зайняв місце доньки, яку мали відправити до принца Чженбея. Шень Юй боїться, що як тільки його розкриють, він втратить своє життя, але сам того не знаючи, він привертає увагу Цзюнь Сюань Сяо.

ОНОВЛЕННЯ
34 з 187

Ілексід

 • ВЕБМАНХВА
 • 16+
9.8

Джіу — добрий парубок, який має блискучі рефлекси як в кота, та має мету зробити світ кращим — рятуючи людей і, навіть, кота. Кайден — секретний агент, який перебуває в розшуку, раптово застряг в тілі старенького, пухкенького кота. Вони разом, оснащені супер силою Джіу та кмітливістю Кайдена, збираються подолати всіх, хто чинить зло в цьому світі. Звичайно, якщо вони зможуть витримати один одного під час їхньої пригоди.