Веб-маньхва

ОНОВЛЕННЯ
8 з 123

Імператриця Лін

 • ВЕБМАНЬХВА
9.9

Яка ціна безмежної сили? Невже це бути покинутою та зрадженою, жити з клеймом відьми або навіть стати вбивцею коханої людини? Сирота Лін Джи, що володіє даром передбачати майбутнє, прийшла в палац з метою врятувати свій народ -- і стати Імператрицею.

ОНОВЛЕННЯ
31 з 42

Ґуан Сян

 • ВЕБМАНЬХВА
 • 16+
9.8

Історія про двох юних хлопчиків - одного на ім'я Юй Сяо Ґуан, іншого на ім'я Лінь Сян, Їм доводиться стикатися з проблемами, нав'язаними їм реальністю та їхніми сім'ями. Як вони втішатимуть один одного у важкі підліткові роки? Якою буде їхня дружба? І що на них чекає в майбутньому?

ОНОВЛЕННЯ
31 з 105

У рабстві безмовного кохання

 • ВЕБМАНЬХВА
 • 18+
9.4

Принц Чженбея поклав око на золото і багатства сім'ї Шень і захотів їхню доньку собі в наложниці. Щоб заспокоїти свою літню прийомну матір, німий слуга Шень Юй приховавши свою стать, зайняв місце доньки, яку мали відправити до принца Чженбея. Шень Юй боїться, що як тільки його розкриють, він втратить своє життя, але сам того не знаючи, він привертає увагу Цзюнь Сюань Сяо.

ОНОВЛЕННЯ
38 з 70+

Я мушу стати великим злодієм

 • ВЕБМАНЬХВА
10

Справжнісіньке зло! Великий злодій, безжальний лиходій Ван І, чиїм головним завданням є знищити особистість головного героя новели Цинь Сяня, виявляється не таким уже й злим... З його вуст зриваються образи та приниження у бік названого брата, та в голові нав'язливо панюють думки про те, який він милий та добрий. Ван І дбайливо приховує їх, граючи роль злодія. Але він не знає, що Цинь Сянь вміє читати думки... Що чекає на їх пару та чи сможе Ван І зламати героя, як того потребує його місія?

ОНОВЛЕННЯ
13 з 20+

До зустрічі, мій королю

 • ВЕБМАНЬХВА
9.7

Чжан Лі бачить, як його улюблена «кам'яна статуя» зникає на його очах. Вражений горем і докорами сумління, він подорожує в часі та прибуває в Ельбіс, міфічну стародавню цивілізацію, яка таємничим чином загинула. Нарешті він знову стикається з «кам’яною статуєю», але виявляє, що він не старий плакса, який щодня чіплявся до нього, а холодний, безжальний «тиран». Чи зможе він залишитися з ним цього разу...?

ОНОВЛЕННЯ
6.1 з 300+

Світ Цанланя

 • ВЕБМАНЬХВА
10

Віртуальна гра у VRMMO під назвою «Світ Цанланя». У цій грі найсильнішим гравцем є Янь Мо Ґе. Насправді ж це дівчина на ім'я Сяо Вань, яка має відразу 2 акаунти в грі. Одного разу, під час оновлення, головну героїню скинула зі скелі богиня Лін Сюе, але Сяо Вань не померла, а опинилася в іншому світі. Що ж тепер чекає на Сяо Вань? Чи залишиться вона у цьому світі назавжди?

31 з 74

Пастка для гетеросексуалки

 • ВЕБМАНЬХВА
9.4

Звичайна офісна робітниця Чжа Ін, котра в душі королева драми, нещодавно задумалась над питанням від якого лице її почервонілої, серце забилось сильніше і вона зніяковіла через втраченість. Це значить що вона поставила запитанням, чи є в неї почуття до її боса Чжоу Юань, котра завжди піклується про неї? Це любов, чи це просто пастка? У Чжа Ін навіть не було часу про це подумати, як вона потрапила у пастку...

4 з ХХ

Ртуть

 • ВЕБМАНЬХВА
 • 12+
9.6

Ртуть, як правило використовують в медицині, вимірювальних пристроях чи навіть в косметиці... Але і про смерть від її випарів, що вбивають людину через декілька днів, повільно та тихо, забути не можна. Так само і усвідомлення жорстокої системи світу не відразу вбиває людяність чи емпатію. Чи довго вона протягне? Чи буде приносити користь, чи принесе смерть? ...принесе, якщо залишиться настільки близько до "ртуті".

11 з 181

З тобою поринаю в ніч

 • ВЕБМАНЬХВА
 • 16+
9.7

Раптова поява відьми Нікси у житті Жень Сі кардинально змінила його. Вони обоє росли та підтримували один одного. Однак Нікса втратила свою пам'ять, а тому Жень Сі відчайдушно намагається повернути її, в процесі чого, відкриваються дивовижні таємниці...

58 з 180

Мій професор і Я

 • ВЕБМАНЬХВА
 • 18+
9.7

Ялі,ассистентка в університеті. Через фінансові проблеми, доводиться жити з гарним професором, але дуже лютим. Спочатку все йшло добре, але одного разу сталася несподівана річ...

11 з ХХ

Чи злетіла сьогодні Ці Фей?

 • ВЕБМАНЬХВА
8.7

Наші характери абсолютно різні, але нас тягне одну до одної. Ці Фей, нарешті, стала капітаном жіночої баскетбольної команди. Перебуваючи в пошуку нових учасників клубу, вона випадково зустріла ту, ким захоплювалася з середньої школи! Так починається історія про кошеня Ці Фей та її ціаньбей Ге Цюй!

17,5 з 43

Сліпий та бездомний

 • ВЕБМАНЬХВА
9.9

Один – розумний, хитрий бродяга, другий – дратівливий, але добрий масажист з вадами зору. Після випадкової зустрічі розпочалося їхнє хаотичне життя. Хоч як багато у них недоліків, та, може, саме вони були потрібні один одному?

35 з 35+

Аїша

 • ВЕБМАНЬХВА
 • 16+
9.7

Близнюки, що втратили батьків, отримали величезний спадок, який вкрала зла мачуха. Троє її синів мають особливе ставлення до нерідних сестер. Таким чином, у старовинному маєтку починається історія про кохання та ненависть. Романтична казка про помсту.

42 з 267+

18 Без обмежень

 • ВЕБМАНЬХВА
 • 12+
9.6

У середній школі «Дзіньшвей» вчаться двоє хлопців. Дзінь Джань веселий та трохи легковажний, але навчається краще за всіх у класі. Він має найкращого друга - Ю Шу, який є старостою класу і його партнером за партою. Усі їхні однокласники думають, що вони зустрічаються. У свої чудові, але незвичайні 18 років, чи зможе їхня «дружба» зробити ще один крок далі?

59 з 300+

Обманщики повинні померти

 • ВЕБМАНЬХВА
 • 16+
9.6

Знищення одного покидька дарує мить задоволення, але життя, витрачене на знищення покидьків — життя, повне насолоди... Су Люй Сянвей, наша головна героїня, подорожує по маленьким світам і за допомогою "Системи" допомагає жінкам відновити справедливість.

42 з 71

10 років мого кохання

 • ВЕБМАНЬХВА
 • 16+
9.8

Боязкий і ніжний, він не міг уникнути підлого, вічно проблемного коханого. Лагідний юнак, який не може подбати про себе та не знає собі ціну. Його милий, що забув, що таке кохання. Крихке серце. Тіло. Стосунки. Все добігає кінця, настає холод, все йде у бік зими. Але одного разу все змінилося. Одного сонячного дня він одягнув своє улюблене пальто і тихо зник....

5 з 198

Ваша Високосте, не йдіть! Я схудну заради Вас!

 • ВЕБМАНЬХВА
10

Опритомнівши, Хань Фей виявила, що не може нахилитися й побачити свої пальці на ногах. Як з’ясувалося, вона переродилася старшою дочкою дворянської родини, та відома як “товста жінка з дому прем'єр-міністра Хань”. А принц Цінь, який є калікою та над яким всі посміюються, був призначений їй чоловіком. І у всьому цьому безладі є беззаперечний плюс, принц Цінь неймовірно красивий та схожий на знаменитість. Тобто народжений для того (він поки про це ще не знає), щоб бути ідеальною парою для Хань...

14 з 479

Невинна дівчина

 • ВЕБМАНЬХВА
 • 16+
8.7

Напившись, Ло Яо Яо піддалася сексуальному насильству з боку боса банди Імперського Дракона. Через два роки вона працює ліфтеркою у великому бізнесі, і їхні шляхи знову перетинаються. Гаряча романтична історія, яка почалася від розбитого серця до роману начальника та співробітника на кольорових сторінках. Після ночі пиятики вона випадково переспала з підступним Імператором підземного світу. Що робити? біжи! Через два роки вона працює ліфтером у китайському бізнесі номер один, але її завжди...

34 з 124

Сьогодні вона така ж мила

 • ВЕБМАНЬХВА
9.5

Відлюдькувата дівчина, яка одержима навчанням, здається, зацікавлена в недолугій бешкетниці?! Сьогодні вона така ж мила. Холодна старшокласниця, яка любить вчитися, і дурненька, та все ж мила розбишака.

4 з 40

Вигравіювано на серці

 • ВЕБМАНЬХВА
10

Через свій страхітливий зовнішній вигляд Ці Ши не може знайти роботу. Одного разу він знайомиться з популярним випускником Нан Цзюе, який називає себе консультантом з іміджу. Стверджуючи, що він може допомогти Ці Ши виглядати більш доступним, Нан Цзюе переїжджає до Ці Ши. Але поступово Ці Ши починає усвідомлювати секрет Нан Цзюе, і їхні почуття повільно розвиваються...

3 з 98

Казки на ніч

 • ВЕБМАНЬХВА
 • 16+
10

Тілом молодого заступника командира ордену екзорцистів «Чорний дощ» Гарленда Нойса, ще коли він був малим хлопчиком, оволодів могутній демон Асмодей, який з кожним роком по краплі висмоктує з чоловіка його життєві сили. Зовсім скоро він має померти, але Нойс з усіх сил намагається приховати це від інших. Та на жаль, про його таємницю дізнається фривольний герцог Хейзел Борджіа. Чи зміниться від цього доля приреченого на смерть екзорциста?..

261 з 349

19 Днів - Одного Дня

 • ВЕБМАНЬХВА
 • 16+
9.7

Манхуа «19 днів» розповідає про двох хлопців, які стали кращими друзями. Обидва мають різний характер, смаки і погляди на життя. Як вони уживаються? Як вони можуть дружити? Про це і більше можна дізнатись, прочитавши цю манхуа.

17 з 27

Він любить та дражнить!

 • ВЕБМАНЬХВА
9.6

У головного хулігана школи з’явився ворог. Мало того, що суперник в коханні, так ще й любить доносити на нього! Невже думає, що його прозопагнозія стане гарним виправданням для всього, що він коїть? - З дороги! Ти заважаєш мені завойовувати богиню!

44 з 49

Посібник з виховання дракона

 • ВЕБМАНЬХВА
 • 16+
9.9

На світанку виконавиця головної ролі раптово померла на станції метро через перевтому. "Якщо реінкарнація існує, будь ласка, нехай я народжуся із золотою ложкою у роті. Я хочу мати владу, а також незмірне багатство, яке неможливо витратити". Ці останні слова, задумані як напівжарт, якимось чином стали реальністю! Душа головної героїні перемістилася у гру, де вона стала справжньою принцесою. Невже це і є легендарна карма?!