Бойові мистецтва

5 з 14

#DRCL опівнічні діти

 • МАНҐА
 • 18+
9.3

Нова робота Сакамото Шин ічі по мотивам роману Брема Стокера "Дракула". Доповідає історію про першу дівчину-ученицю ліцею та її подругу, яка водночас є другом для інших людей та знайома зі справжнім злом, якого діти с чужою помічаю намагатимуться перемогти.

42 з 50+

Хірург, який став легендарним лікарем

 • ВЕБМАНХВА
 • 12+
9.7

Через свій прямолінійний характер Хан Чжін Су, лікар-інтерн 3-го року навчання відділення загальної хірургії, одного разу помер. Але завдяки добрим вчинкам отримав можливість переродження від янгола, диявола чи невідомої системи. І ось вже Хан Чжін Су воскресає в тілі панича. В епоху героїв та військової смути, в епоху гостинності та грубих слів, Хан Чжін Су намагається з гідністю прожити життя легендарного хірурга. Нехай почнеться незвичайна пригода молодого хірурга у світі "Тридержав'я"!

41 з 123

Як вести бій

 • ВЕБМАНХВА
 • 16+
9.7

Ю Хобін - звичайний школяр з купою проблем, одна з яких - його популярний одноклассник Пакго. Головний герой потерпає від щоденних нападок з боку останнього. Він майже змирився зі своєю долею. Та в один день юнак натрапив на загадковий Ньютуб-канал, власник якого навчає бойових мистецтв. Ця подія точно змінить життя шкільного невдахи...

38 з ХХ

Лицар Вогню

 • ВЕБМАНХВА
10

Мій брат-близнюк, єдиний член сім'ї, висхідна зірка та головний кандидат на становлення лицарем, був убитий. На відміну від нього, я зовсім не мав таланту до бойових мистецтв. Однак, я маю стати сильнішим, задля того, щоб помститися за свого брата. Чи зможу я це зробити?

4 з ХХ

Зайвий у романі

 • ВЕБМАНХВА
10

У кожному романі часто є свій власний світ і безліч персонажів, що живуть у ньому. Однак, крім головних героїв та їх помічників, більшість із них навіть імені не має. "Чхундон, ти якого рівня?" Я гадки не маю. Мені навіть не відомо, чому мене саме так звуть. Уся моя розповідь може бути обмежена фактом про вступ до спеціалізованого військового училища. Цей світ – роман, створений мною. Я просто поза сюжетом… точніше, я лише одна з безлічі декорацій… *Примітка: Ця манхва – історія про те, як...

13 з 66

Виродок FFF-Рангу

 • ВЕБМАНХВА
 • 16+
9.3

Головний герой Кан Хансу, який потрапив в світ фентезі, після 10 років мук нарешті подолав Диявола Педонара. І ось настав щасливий момент повернення в його колишній світ. Він отримав табель успішності від місцевих божеств. Хоч він і подолав усі перешкоди на шляху до вбивства Диявола, але йому виставили F в якості оцінки за його характер. І тепер йому належить почати свої пригоди в світі фентезі з самого початку. Чи зможе Кан Хансу пройти цей шлях заново?

4 з ХХ

Охоронець

 • ВЕБМАНХВА
 • 18+
10

Той, кому нема чого втрачати, може домогтися всього. Колись у мене були товариші, з якими ми билися пліч-о-пліч і переживали найгірші дні, але потім навіть їх не стало... Всьому виною був я, командир, який був недостатньо сильний, щоб захистити їх... Коли абсолютно все було втрачено, до мене прийшов старий, який врятував мене, і попросив про допомогу. Тоді я не знав, що тут, в особі сім'ї Чан мені вдасться знайти нову сім'ю. Тепер я не дам щастю вислизнути і захищу те, що мені дорого, навіть...

9 з 60+

Руйнівник долі

 • ВЕБМАНХВА
 • 16+
10

Зефір — остання людина, що бореться зі злом у світі, покинутому богами. Коли його вбиває Тартарус, бог руйнування, уся надія для людства здається втраченою. Але доля Зефіра не вирішена — боги, які вважають його битви захопливими, подарували йому другий шанс на життя, і відправляють його на десять років у минуле, до того часу, коли він був рабом, а не наймогутнішою живою людиною. Чи зможе Зефір помститися Тартарусу і врятувати кохану жінку, або ж він приречений повторити минуле?

15 з 171

Сан Кен Рок

 • МАНҐА
 • 18+
9.6

Кітано Кен — парубок, який втратив сім’ю та став шкільним хуліганом, відомим своїми бійками. Проте він закохується в Юмі — дівчину з паралельного класу. Але вона вирішила переїхати до Кореї, щоб стати поліцейською. Кохання спонукає Кена до дій. Він кидає школу та летить в Корею, щоб піти по стопам коханої. Але в Кореї його чекало зовсім інше життя...

9 з 20+

Jinx

 • МАНХВА
 • 18+
9.1

Чемпіон зі змішаних єдиноборств у напівважкій вазі Джу Джегьон. Про нього складають міфи, що він непереможений, але насправді у нього також слабкість - таємне прокляття. Ключем до перемоги є хороший секс напередодні бою. Джегьон намагається вирішити проблему з прокляттям за допомогою фізіотерапевта Кім Дана.

5.2 з 150+

Наномашина

 • ВЕБМАНХВА
 • 16+
10

Чхон Йо Ун — позашлюбна дитина з диявольского культу. Його всі зневажають, а життя весь час під загрозою. Це продовжуеться допоки не з'являеться його нащадок з майбутнього та не вживлює в його тіло наномашину. З того часу його життя змінюється. Розпочинається його стрімка історія про те, як він піднявся на вершину Муріму!

19 з 371

Боєць Бакі

 • МАНҐА
 • 16+
10

«Бути найсильнішим у світі!» Це мрія Бакі Хамми. Таємничий молодий майстер бойових мистецтв прагне піти стопами свого зловісного батька. Але до чого дійде Бакі? Ми побачимо, як молодий боєць дорослішає у світі, повному найсильніших бійців, і як він долає всі перешкоди, щоб одного разу зустрітися зі своїм батьком на бійцівському рингу. Від джунглів до підземного турніру з бойових мистецтв, Бакі випробовують бійці з усього світу.

10 з 44

Світ після кінця

 • ВЕБМАНХВА
9.9

Це друга неймовірна історія від автора "Всезнаючий/Всевидючий читач" про людину, яка відмовилася повернутися в минуле, прямує вперед поки не досягне своєї мети. Зіткнувшись із неминучою поразкою та смертю ви б вирішили втекти чи продовжити боротьбу за приречений світ? Коли повсюди з’являються таємничі Башти з монстрами, що полюють на людей... Обрати щось повинні баштопрохідці – шукачі пригод, які мають особливі сили для боротьби з монстрами. На межі смерті вони можуть використати «камінь...

41 з 41+

Жнець дрейфуючого місяця

 • ВЕБМАНХВА
9.9

Він знаходиться в найглибшій частині Цзянху. Тримайте очі широко відкритими, якщо не хочете, щоб вас затягнуло в безодню.

1 з ХХ

Поклик кристалу

 • МАНҐА
10

Світ наповнений незвіданими чудесами, небезпеками та знаннями, які з давних давен манять людей своїми таємницями. Герої та лиходії заполонили світ в якому кожен йде до своєї мети різними шляхами. Чед один з тих людей, які готові на все, щоб досягти своєї цілі - стати супергероєм! Отримати силу та пізнати речі, які невідомі тим хто не шукає способів дізнатися про них. Але чи зможе молодий герой втілити свою мрію?

15 (341) з 390

Мисливець × Мисливець (кольорова версія)

 • МАНҐА
10

Дія відбувається в світі, де існує організація Мисливців. Їх ліцензія дає їм безліч привілеїв — можливість безкоштовно подорожувати першими класами різних видів транспорту, доступ до закритої для інших людей інформації та право брати великі суми грошей в банках. Через це досить багато бажаючих стати мисливцями. Тому щорічно проводиться іспит, на якому вибираються ті деякі, хто дійсно гідний бути мисливцем. Головний герой, Ґон Фрікс, відправляється на іспит з метою стати мисливцем і знайти свого...

12 з 260

Дівчина з анонімного чату!

 • МАНХВА
 • 12+
9.5

Джун У ненавидить школу і важко заводить друзів. Єдине, що приносить йому щастя, — розмови з незнайомцями в анонімному чаті. У цьому АнонЧаті Джун У знайомиться з дівчиною, яка виявляється його однокласницею, на ім'я Сон А. Сон А навіть не здогадується про те, хто її новий знайомий! Чи зможе Джун У побороти свою соціофобію і стати ближчою до неї в реальному житті?

2 з 53

Бетмен: Бетманґа Джіро Кувати

 • МАНҐА
 • 12+
10

На піку популярності телешоу про Бетмена в 1960-х роках японський журнал Shonen Manga Magazine випустив п’ятдесят три розділи з Темним лицарем у головній ролі, які всі були написані Джіро Куватою. Подивіться, як Темний Лицар і його помічник Робін борються з деякими з його найдивніших лиходіїв, включаючи Доктора Безликого та Людину кулю! Шанувальники Бетмена та манґи не повинні пропустити!

11 з 20+

Війна відьом

 • МАНҐА
10

Тридцять дві відьми з усієї історії борються на смерть у Вальпургієву ніч, щоби виконати свої бажання. Жанна д'Арк, Клеопатра, Томое Ґодзен, Марія Антуанетта та інші.

5 з 100

Авто-полювання з клонами

 • ВЕБМАНХВА
10

Сону, молодий хлопець, який весь день безперервно витрачав свій час на онлайн ігри раптово прокинувся! Так як він прокинувся, він відкрив у собі талант створювати клонів, і за допомогою них полювати особливо не працюючи ні над чим. Слідкуйте за нескінченним зростанням сил Сону протягом усього періоду його пригод!

25 з 46

S-ранги, яких я виховав

 • ВЕБМАНХВА
 • 12+
9.8

Мисливець F-рангу. А ще безпорадний, жалюгідний F-ранговий хьон, який тягне вниз свого дивовижного S-рангового брата. Я, абияк проживши катастрофічне життя, в кінці згубивши ще й життя мого брата, регрессував, отримавши титул “Бездоганного вихователя”. Точно, цього разу, замість того аби метушитися довкола власної долі, краще нагляну за цими неймовірними покидьками… Саме так я думав, але чекайте, S-ранги, здається… трохи дивні.

113 з 213

Адоніс

 • ВЕБМАНХВА
9.1

Яна та Архад мали багато спільного. Вони обоє піклувались тільки про себе і були шалено одержимі один одним. Різниця в тому, що одна хотіла його тепла, а другий хотів її покірності. Хоча життя Яни зупинилося в жаркій битві проти імператора Архада, по невідомим причинам вона переродилась в своє минуле. Двоє людей, що зіткнулись з нещастям в своїх минулих життях, мають шанс зустрітись знову. Трагедія минулого повториться знову чи яна зможе змінити хід історії?

3 з ХХ

Наймолодший син мечника

 • ВЕБМАНХВА
10

Джин Рункандел — молодший син найбільшого Майстра мечів. Після того, як його вигнали з їхнього клану, його спіткала трагічна доля… але перед смертю Бог дає йому другий шанс. Тепер він повинен використати свою нову силу. Чи зможе Джин стати найсильнішим майстром мечів у світі та реалізувати свій найбільший потенціал?

28 з 126

Легенда про північний клинок

 • ВЕБМАНХВА
 • 16+
9.9

Коли світ поринув у темряву, майстри бойових мистецтв зібралися, щоб сформувати «Північну небесну секту». За допомогою Північної небесної секти люди знову почали насолоджуватися миром. Проте з часом майстри бойових мистецтв змовилися проти «Північної небесної секти», і врешті-решт це привело до смерті лідера секти Джин Кван-Хо та знищенню секти.