Бойовик

ОНОВЛЕННЯ
337 з 380+

Берсерк

 • МАНҐА
 • 18+
9.2

Його ім'я Ґатс, Чорний Мечник. Він могутній воїн, про якого говорять лишень пошепки. У нього є велетенський меч , рука зі заліза й шрами від незліченних боїв і тортур. А ще його плоть позначена Тавром — нечестивим символом, який притягує сили пітьми й робить Ґатса їхньою жертвою. Але Ґатс не прийме таку долю спокійно: він порубає на фарш війська проклятих, як і будь-кого, кому стане дурості стати на його шляху! Ґатс іде в товаристві ельфа Пака (більше докучайла, ніж товариша) темним і...

ОНОВЛЕННЯ
4 з 8

Я став хибним професором в академії

 • МАНХВА
9.6

Я отримав фальшиву роботу в академії. Я не переродився з талантом чи здібностями, але принаймні мої знання із Землі дозволили мені залишатися на крок попереду в цьому іншому світі. Тут існує магія. Та і в науці швидко розвивався новий прогрес, тоді як магія застоювалася на благо традицій. Використовуючи свої знання з минулого життя і нетрадиційне мислення, я здатен був робити те, чого інші чарівники навіть не могли собі уявити. Тим не менш, я став таємним професором таємничого товариства у...

ОНОВЛЕННЯ
3 з 97

Виживання з нуля

 • МАНХВА
 • 16+
10

Повернутися за 6 місяців до того, як світ було знищено?! Можливо, це шанс? Або знову залишається лише відчай? Велика чума, що покорила Землю - зомбі-апокаліпсис... 3 роки я страждав, щоб пережити десятки смертельних ситуацій. В результаті, мене загнали в кут і, потрапивши в пастку зомбі, я загинув... Коли я знову відкрив очі, раптом повернувся на 6 місяців назад, до того, як вірус зомбі підкорив Землю. В найближчі 6 місяців, цей світ буде знищено. І тільки я знаю, що кінець вже близько! Це...

ОНОВЛЕННЯ
8 з 190

Дорохедоро

 • МАНҐА
9.9

Ця історія крутиться навколо Каймана, який зовсім не пам‘ятає, ким він був до того, як якийсь маг його змінив. Це неочікуване перетворення залишило його з головою рептилії і бажанням дізнатися правду про те, ким же він є насправді. Супроводжуваний Нікайдо, його компаньйоном-дівчиною, він шукає магів Діри і безцеремонно вгризається в їхні голови, сподіваючись дізнатися, хто ж довів його до такого стану. Один за одним вони бачили цього «другого чоловіка» в голові Каймана і після того, як їх...

ОНОВЛЕННЯ
35 з 328

Бродяга

 • МАНҐА
 • 18+
9.9

Цей мальовничий серіал насичений неймовірними подіями, натяками на романтику та міцно пов'язаний із історією Японії… Шінмен Такезо – той, кому судилось стати найвизначнішим мечником, Міямото Мусаші, – напевно одним із найвідоміших самураїв. Нині ж Такезо – безжалісний убивця, який ладен із будь-ким вступити до смертельного бою, щоб заробити собі ім'я. Це історія про ярого, молодого, грубого чоловіка, який прагне просвітлення йдучи шляхом меча, шляхом на межі життя та смерті.

ОНОВЛЕННЯ
8 з 156

Чотири лицарі

 • ВЕБ-МАНХВА
9.8

Славетний витязь, здолавши князя темряви, рятує чарівну принцесу і розпочинає нове щасливе подружнє життя… У своїх мріях… А насправді попереду його чекає лиш безробіття та буденність. Весела мандрівка сердешного героя у найкращих традиціях жанру!

ОНОВЛЕННЯ
9 з 705

Бліч

 • МАНҐА
9.9

Сучасний японський школяр Ічіґо відрізняється від тисяч інших не тільки рудим волоссям і дивним ім'ям (в перекладі з японської – полуниця). Він змалку здатен бачити і спілкуватися із духами. Та після зустрічі з дівчиною-шініґамі Рукією він отримує нові здібності, а разом з ними і обов'язки захищати світ від злих духів.

ОНОВЛЕННЯ
9 з 181

Обіцяний Неверленд

 • МАНҐА
9.6

Емма, Норман та Рей — найкмітливіші діти в дитячому будинку Грейс Філд Хаус. Під опікою жінки, яку вони називають «мама», діти насолоджувались безтурботним життям. Смачна їжа, чистий одяг та ідеальне середовище для навчання — чого ще може побажати сирота? Але одного разу Емма і Норман дізнаються гірку правду про зовнішній світ, який їм заборонено бачити.

ОНОВЛЕННЯ
40 з 245

Кулак Полярної Зорі

 • МАНҐА
9.5

Одного дня посеред безлюдної пущі з'явився мандрівник і приніс із собою правосуддя винним та надію невинним – це був вояка на ім'я Кен: чоловік, в якого сім шрамів на грудях і той, хто зберігає велику таємницю бойового мистецтва, знану у світі як Хокуто Шінкен або Божественний Кулак Полярної Зорі!

ОНОВЛЕННЯ
4 з 95

Про моє переродження в слиз

 • МАНҐА
 • 16+
9.6

Тридцяти семирічний Сатору Мікамі є звичайним працівником, який задоволений своїм монотонним життям в Токіо, але йому ніколи не вдавалось знайти дівчину. Під час зустрічі із колегою по роботі, він стає жертвою випадкового нападу на вулиці та отримав ножове поранення. Стікаючи кров'ю, він раптом почув глос у своїй голові, що вимовляв команди, які чоловік не міг зрозуміти.

ОНОВЛЕННЯ
8 з 56

Мемуари Ванітаса

 • МАНҐА
 • 16+
9.8

Париж, кінець 19 століття. Ное вперше прибуває до міста у пошуках таємничої книги «Гримуар Ванітаса». Усім вампірам відома легенда про цей гримуар та його здатність спотворювати справжні імена вампірів Багряного Місяця. Несподіване зіткнення приводить Ное до юнака, котрий зве себе лікарем вампірів. Він виявляється звичайною людиною… яка володіє саме тим, заради чого Ное прибув до Парижу. Загадковий лікар успадкував ім'я і гримуар Ванітаса, але які ще секрети він ховає у своєму рукаві і яку долю...

ОНОВЛЕННЯ
1 з 125

Громовий клинок

 • МАНХВА
0

Молодий сирота був один на світі, поки не зустрів майстра таємного виду бойових мистецтв. Щоб навчитися цим потойбічним прийомам, йому доведеться витримати роки виснажливого та дивного навчання свого садистського вчителя. Але чому він все-таки повинен прати білизну, готувати їжу чи грати на інструментах, щоб навчитися бойовим мистецтвам?! Якщо він зможе вижити достатньо довго (і якщо його величезне его не стане на заваді), він зможе орудувати громовим клинком. Чи вдасться йому, або він загине...

ОНОВЛЕННЯ
12 з 35+

S-ранги, яких я виховав

 • МАНХВА
 • 12+
9.5

Мисливець F-рангу. А ще безпорадний, жалюгідний F-ранговий хьон, який тягне вниз свого дивовижного S-рангового брата. Я, абияк проживши катастрофічне життя, в кінці згубивши ще й життя мого брата, регрессував, отримавши титул “Бездоганного вихователя”. Точно, цього разу, замість того аби метушитися довкола власної долі, краще нагляну за цими неймовірними покидьками… Саме так я думав, але чекайте, S-ранги, здається… трохи дивні.

ОНОВЛЕННЯ
16 з 83

Вогняний удар

 • МАНҐА
 • 18+
9.8

Людей, що народжуються з даром, називають обдарованими. Для когось це благословення, а для когось - прокляття. Прокляттям для всіх інших зробила свій дар Відьма Холоду. Керуючи холодом, вона забрала у світу все, і залишила лише голод, сніг і безумство.

18 з 44

Дандадан

 • МАНҐА
 • 12+
9.8

Чорти, чудовиська, позаземці, підлітковий роман, махачі та дідько б їх узяв… раковини! У цій манзі ви знайдете все! Окультний фанбой Такакура, його подруга Аясе та їх надприродні пригоди у новій психоломній манзі!

14 (231) з 244

Ді.Ґрей-мен

 • МАНҐА
9.9

Дія розгортається в Європі XIX століття і розповідає про Тисячолітнього Графа, що будує плани зі знищення світу за допомогою створених ним Акума – людиноподібних істот, що представляють собою живі знаряддя зла і поєднують в собі душу померлої людини і механічне тіло. Борються з ним екзорцисти, що входять до складу Темної Релігійної Організації – Чорного Ордена. Екзорцисти – це особливі люди, наділені взаємозв'язком з Чистою Силою, божественною субстанцією, створеною багато століть назад для...

17 з 2317

Вершина бойових мистецтв

 • МАНЬХВА
10

Шлях до вершини бойових мистецтв є самотній і довгий. Перед обличчям біди ви повинні вижити і залишатися непохитними. Тільки тоді ви зможете пробитися і продовжувати свій шлях, щоб стати найсильнішим. Павільйон Високого неба випробовує своїх учнів найжорсткішими способами, щоб підготувати їх до цієї подорожі. Одного разу скромному прибиральнику Ян Каю вдалося отримати чорну книгу, що відправляє його на дорогу до вершини світу бойових мистецтв.

27 з 49

Зелена Кров

 • МАНҐА
9.1

Середина XIX століття, Сполучені Штати Америки, Нью Йорк, П'ять Кутів. Район багатий на війни банд, його ще називали «найгіршими нетрями світу». Це історія про двох юнаків, котрі виросли в П’яти кутах: Один з них – ґанґстерський убивця, інший же – хлопчина, що ненавидить банди.

4 з 152

Неймовірні пригоди ДжоДжо: Хрестоносці Зоряного Пилу

 • МАНҐА
9.5

Куджо Джотаро виявляє надприродні здібності, і, не знаючи, як з цим боротися, сам замикає себе в місцевій в'язниці. Через деякий час його мати, не в змозі боротися із сином, просить приїхати свого батька, дідуся Джотаро, який і пояснює онукові, що за таємнича сила ховається в ньому і навіщо вона дана йому!

7 з 180.5

Клас Убивць

 • МАНҐА
 • 12+
9.4

Історія розповідає про клас 3-E середньої школи Кунуґіґаока, де щоранку вони вітають свого сенсея вогняним залпом. Коро-сенсей — це дивна комбінація іншопланетянина та восьминога, що рухається зі швидкістю, яка у 20 разів більша швидкості звуку. Виявляється, ця істота відповідальна за знищення Місяця, перетворивши його назавжди у форму півмісяця. Він оголосив, що знищить світ за 1 рік. Сенсей навчить клас 3-E, як вбити його до закінчення року.

3 з 174

Неймовірні пригоди ДжоДжо - частина 4: Незламний діамант

 • МАНҐА
 • 16+
10

У провінційному японському містечку Моріо ніколи не відбувалося ніяких видатних подій до тих пір, поки доля не приносить до нього лук та стрілу, здатні пробудити станд. Дивні події відбуваються одне за одним. Та на їх тлі губляться повідомлення про зникнення молодих дівчат. Та загадковому маніаку не довго залишилось ходити на свободі, адже на сторожі міста стоїть компанія Джоске Хігашікати, позашлюбного сина Джозефа, незламного, як діамант.

8 з 116

Ранкер, що живе вдруге

 • МАНХВА
 • 18+
10

У Йон Ву був брат-близнюк, який загадково зник п’ять років тому. З часом, головний герой втратив надію знайти свого молодшого брата, проте... Одного дня до нього в руки потрапив його кишеньковий годинник. Посеред кімнати пролунав запис: «Якщо ти це чуєш, я, мабуть, вже мертвий…». Обеліск, вежа бога сонця, світ, де перетинаються кілька всесвітів і вимірів. У цьому світі його брат став жертвою зради, коли підкорював її. Дізнавшись правду, Йон Ву вирішив піднятися на вежу разом з цим щоденником....

1 з 1

Випадок на третій авеню району Ґокураку

 • ВАНШОТ
 • 16+
8.7

Тао та Алмо - парочка, яка завжди робить те, що хоче. Їхня агенція "Troubleshooters" завжди допоможе своїм клієнтам .