Меха

2 з 47

Світ отоме-ігр - це важкий світ для мобів

 • МАНҐА
 • 16+
10

Ріон, у минулому звичайний японський офісний працівник, переродився у світі "отоме-гри" та жахнувся від того, що у цьому світі жінки домінують над чоловіками. Здавалося, ніби чоловіки - лише худоба, за рахунок якої живуть жінки цього світу. Винятками були лише романтичні цілі гри – група гарних хлопців із наслідним принцом на чолі. У цих дивних обставинах у Ріона є лише одна зброя – знання з попереднього світу, в якій його нахабна сестра змусила його пройти цю гру. Ріон, який просто бажає...

2 з 100

Мертві Мертві Демони Дедедеде Деструкція

 • МАНҐА
 • 12+
10

За три роки до початку цієї історії над Токіо з'являється великий космічний корабель. Починається війна проти інопланетян, що викликає багато суперечок. Незважаючи на цю унікальну та трагічну подію, старшокласниці Кояма Кадоде та Накагава Оран поводяться так, наче нічого не змінилося. Вони проживають свої дні, як завжди. У центрі цієї історії не вторгнення інопланетян, а людська природа, дорослішання та життя.

15 з 97

Євангеліон

 • МАНҐА
 • 12+
9.1

В 2000 році на Землю в районі Південного полюсу впав величезний метеорит. Ця жахлива катастрофа в історії людства отримала назву "Другий удар". Полярні льди миттєво розтали, забравши під воду частину суші. Стихійні лиха, хаос в економіці, міжнаціональні конфлікти.. Все це неймовірно швидко забрало життя половини людей на Землі. Пройшло 15 років. Людство повільно відновлювалось після пережитої катастрофи... І тут прийшла нова небезпека - "Янголи" Одна за одною, ці гігантські бойові машини...

1 з 90+

Перли Дракона: Супер (Кольорова версія)

 • МАНҐА
 • 12+
0

Манґа "Перли Дракона: Супер" розповідає про пригоди Ґоку та його друзів після перемоги над Маджином Буу, проте події відбуваються до 28-го Всесвітнього Турніру Бойових Мистецтв, що є заключним епізодом у манзі "Перли Дракона".

7 з 38

Код Ґіасс: Повстання Лелуша

 • МАНҐА
 • 16+
10

Британська імперія вторглася в Японію, використовуючи гігантську зброю-робот під назвою Knightmare Frames. Японія була переназвана в Зону 11, імперську колонію, а її населення називали одинадцятими. У той час Лелуш, молодий британський хлопчик, вигнаний до Японії, поклявся своєму японському другові Сузаку, що знищить Британію. Через роки Лелуш став старшокласником, який регулярно пропускає школу, щоб грати в шахи та азартні ігри. Коли він натрапляє на терористичну групу одинадцятих, яких...

10 з 10

Арк: Романс

 • МАНҐА
 • 16+
9.6

У дитинстві під час нападу, сім'ю Соджі було вбито, після цього він вирішив що не вартий нормального життя. Але так було до того моменту, доки він не зустрів дівчину з табличкою: "Шукаю того, хто покохає мене...". Після цієї рокової зустрічі його життя різко змінилося оскільки він був втягнутий у бій між "Арк: Процесорами". Чи сможе Соджі виконати бажання дівчини?

1 з 1

Кротон-38

10

В Україні триває війна, доблесне українське військо мужньо відстоює свої позиції, але тут в хід йдуть темні чари. Російський викликав страшне чудовисько Медведемона й відіслав на територію України. Здолати монстра може лише наш український робот Кротон-38.

2 з 84

Життя Без Зброї

 • МАНҐА
 • 16+
9.8

Після війни у ​​місті з'явилося багато "Розширень", людей, чиї тіла були модифіковані, щоб перетворити їх на небезпечну зброю. Джюдзо Інуї є одним із них, і у нього немає спогадів про своє життя і тіло до того, як його голова перетворилася на пістолет. Як не дивно, його пістолет-кулемет сконструйований таким чином, що спустити курок може лише хтось позаду нього. Джузо заробляє на життя, беручись за справи, пов'язані з криміналом у місті, і йому допомагає Мері, розумна молода жінка, яку він узяв...

2 з 4

Драконів рай

 • МАНҐА
6.7

У 3195-му році йшла війна між армією роботів та людством. Шаян, розумний бойовий костюм, втратив свого партнера у битві, йому довелося вимкнутися, допоки його внутрішні системи не знайдуть нову людину. Тепер майже за тисячу років заклятий ворог Шаяна, який досі живий, веде війну в Бразилії. Із допомогою нового друга Шаян може зупинити сили зла та запобігти ширенню війни континентом.

1 з 1

Євангеліон 3.0: (-120 мін.)

 • ВАНШОТ
9.5

Офіційний Ваншот по Rebuild of Evangelion 3.0 з буклету Eva Extra Ex, який безкоштовно роздавали в кінотеатрах Японії всім, хто прийшов на сеанс на етапі завершення прокату картини. У манзі показано коротку передісторію порятунку Ікарі Шінджі. (Швидше всього у назві вказані координати -120 мінут широти або довготи).

9 з 31

Мобільний воїн Ґандам Єдиноріг

10

Історія розпочинається на початку колонізації людьми космосу, коли прямо посеред урочистої церемонії була знищена колонія Лаплас.