Романтика

ОНОВЛЕННЯ
6 з 42

Тільки торкніться мого братика і всім вам кінець!

 • ВЕБ-МАНХВА
10

Я стала шістнадцятирічною Розалітою. Впавши з ліжка, і відкривши очі, я зрозуміла, що я в класичній, безглуздій, шаленій, але втомлюючій BL новелі "Астеріон блакитної зоряної ночі". Із всіх можливих варіантів, я стала старшою сестрою главного героя Астеріона, якому судилося закінчити життя самогубством. Я вирішила просто плити за течею історії і доплисти до фіналу, але варто було цьому статися, і мене знов повернули в тіло Розаліти. Оскільки минуле рішення було неправильне,другого разу, я...

ОНОВЛЕННЯ
7 з ХХ

Історія мого ув'язнення невідомою старшокласницею

 • МАНҐА
 • 16+
10

Історія про те, як молодого художника ув'язнила незнайома йому старшокласниця. Хто вона і чому робить це з ним — доведеться з'ясувати чоловікові, намагаючись залишитися в живих.

ОНОВЛЕННЯ
17 з 58

Принцеса, що запам'ятала зрадника

 • ВЕБ-МАНХВА
9.9

Після падіння імператорської родини від рук гомункулів, сьома принцеса Івенроуз вмирає, випивши отруту, запропоновану сестрою. Прокинувшись, вона дізнається, що повернулася на вісім років назад і вирішує зробити Міхаеліса, короля гомункулів і чудовиська, своїм особистим лицарем, щоб запобігти повстанню та гибелі свого роду. "Міхаелісе, ти мені потрібен. Дуже сильно."

ОНОВЛЕННЯ
14 з 61+

Нуллітес: Герцогиня - Напівкровка

 • ВЕБ-МАНХВА
8.9

Одного дня його життя перевернулося з ніг на голову. Безіменний слуга дому Романголо все життя мріє стати лицарем, аж раптом в 17 років у нього починаються місячні. Мати виховувала свою доньку як хлопця аби захистити від її рідного батька, котрий є головою дому Романголо. Дізнавшись про її існування, він видає дівчину заміж замість своєї доньки, народженої в шлюбі. Відтепер її звуть Нуллітес. Як зміниться життя колишньої слуги в шлюбі з герцогом?

ОНОВЛЕННЯ
6 з 38

Ласкаво просимо до класу еліти

 • МАНҐА
9.8

Старша школа Кодо Ікусей, престижний навчальний заклад із чудовими показниками - 100% учнів вступають до університетів або знаходять роботу. Учням дозволено ходити з будь-якими зачісками та приносити будь-які особисті речі. Кодо Ікусей - школа, схожа на рай, але правда полягає в тому, що такий підхід застосовується тільки до найблискучіших учнів. Головний герой, Кіетака Аянокоджі, навчається у класі D, куди адміністрація школи "зливає" студентів з низькою "успішністю".

ОНОВЛЕННЯ
42 з 120+

Я хочу стати тобою хоча б на один день

 • ВЕБ-МАНХВА
9.7

Дочку графа, Психею, всі обожнюють. Ту, що забрала в мене все. Ту, що завжди отримує те, що хоче. Я хотіла б стати нею, хоча б на один день.

ОНОВЛЕННЯ
7 з 67

В картині феї є демон

 • ВЕБ-МАНЬХВА
 • 18+
10

Начальник Є Фан є заступником директора Бюро безпеки. Він зустрічає вчителя Бая, чоловіка, який дуже схожий на свого вчителя, який зник безвісти понад 400 років тому під час розслідування справи про надприродне вбивство біля Академії образотворчих мистецтв. Чи є вчитель Бай тим, кого шеф Є шукав сотні років?

ОНОВЛЕННЯ
13 з 21

Щоденник хтивих думок

 • ВЕБ-МАНХВА
 • 18+
9.2

Мін Чжі та Ю На завжди були разом. З 17 років до 21 року вони – найкращі подруги один одного. Одного дня їхні стосунки невловимо змінилися. Мін Чжі почала дико мріяти про Юну! Їхні стосунки починають змінюватися, перетворюючись на щось інше, ніж найкраща подруга. Нерозділене кохання, хвилювання і одержимість. "Погані ідеї" зростають у їхніх власних умах. Куди, нарешті, приведуть їхні погані ідеї, що розпочалися у пишному кампусі коледжу?

ОНОВЛЕННЯ
0 з 122

Як врятувати головного лиходія

 • ВЕБ-МАНЬХВА
 • 12+
0

Президент компанії, якому діагностували рак, випадково перемістився в новелу і став жорстоким імператором, якого збирається вбити головний герой? До того ж, цей герой – принц ворожого королівства, який потрапив у полон до імператора... Таке відчуття, ніби він ще на один крок ближче до смерті! Ну ні! Щоб вижити, я маю догодити йому, але звідки мені було знати, що між нами не просто ненависть...

ОНОВЛЕННЯ
6 з 10+

Втеча

 • ВЕБ-МАНХВА
 • 18+
9.3

Який шанс, працюючи рекламником, був у Ніла, щоб опинитися на одній роботі з Тео, який займається програмуванням? Перше шкільне кохання в них не задалося, але вони отримали другий шанс вже в дорослому житті. Проте ніхто з них не знає, що їм довелося пережити за ці роки, поки вони не бачились, на скільки вони змінилися і взагалі, чи ті самі люди один перед одним зараз. Чи зможуть вони зійтися знову і подолати нові труднощі, що приготувало їм життя? Чи їм доведеться попрощатися, щоб знову бути...

ОНОВЛЕННЯ
16 з 26

Годі з мене чоловіка — йду заробляти гроші

 • ВЕБ-МАНХВА
9.9

Батько мій, імператор, холодним голосом заявив про мої заручини в Айруґо, ворожим нашій імперії королівством, відверто сподіваючись на мою якнайшвидшу смерть, адже неодноразово вже докладав руку до замахів на моє життя. Моїм чоловіком мав стати жахливий варвар, чутки про якого не віщували щасливої долі. На додачу виявилося, що він уже мав кохану. Що ж, не в моїх інтересах руйнувати щире кохання, тож до біса чоловіка, у мене інші плани. Хочу жити щасливо і безтурботно, а для цього потрібні...

ОНОВЛЕННЯ
21 з 70+

Я мушу стати великим лиходієм

 • ВЕБ-МАНЬХВА
10

Справжнісіньке зло! Великий злодій, безжальний лиходій Ван І, чиїм головним завданням є знищити особистість головного героя новели Цинь Сяня, виявляється не таким уже й злим... З його вуст зриваються образи та приниження у бік названого брата, та в голові нав'язливо панюють думки про те, який він милий та добрий. Ван І дбайливо приховує їх, граючи роль злодія. Але він не знає, що Цинь Сянь вміє читати думки... Що чекає на їх пару та чи сможе Ван І зламати героя, як того потребує його місія?

ОНОВЛЕННЯ
3 з 30+

Не корися герцогу, якщо наважишся

 • ВЕБ-МАНХВА
10

Ти ніколи не повинна бачити обличчя герцога. Після смерті другого чоловіка батько змушує Лілі вийти заміж втретє. Подейкують, що її новий чоловік був жахливим розпалювачем війни, але, на подив Лілі, герцог виявився доброю людиною та чоловіком. Є лише одна заковика… вона ніколи не повинна бачити його обличчя.

ОНОВЛЕННЯ
20 з 50+

У пошуках Камелії

 • ВЕБ-МАНХВА
10

Її життя - суцільна брехня. Камелії було всього 12 років, коли вона втратила можливість бути собою. Дівчину забрали від матері та змусили відігравати роль сина аристократичної родини. І хоча з тих пір вона опутана невидими нитками безлічі таємниць та обманів, усередині Камелія все ще пам'ятає справжню себе. Тому вона буде боротися за право повернути своє ім'я та своє життя.

ОНОВЛЕННЯ
37 з 53

Літнє сонцестояння

 • ВЕБ-МАНХВА
 • 18+
9.8

"Я ще ніколи ні з ким не цілувався.. тому можеш мене навчити, будь ласка?" Спогади про розлучення все ще турбують Со Ха, коли 20-річний Джи Ху починає працювати в її кав'ярні. Його скромна зовнішність одразу ж привертає до себе увагу і сильне бажання Джи Ху занадто помітне, аби Со Ха робила вигляд, що не помічає цього. І Со Ха вирішує, що нічого страшного, якщо вона його трохи розбурхає.. але Джи Ху не єдиний, хто стає на незнайомий шлях цим спекотним літом.

ОНОВЛЕННЯ
1 з 16

Ти мені ніколи не сподобаєшся, семпаю!

 • МАНҐА
0

Закохавшись у картину під час шкільного свята, Іку може зустріти ввічливого старшокласника, який її створив. Вона закохується з першого погляду і з цим почуттям у серці вирішує вступити до цієї середньої школи! Але що трапиться, коли вона приєднається до мистецького клубу і вияснить, що її ніжний принц зник, а його місце зайняв негідник?!

ОНОВЛЕННЯ
1 з 1

Школярка та Домогосподарка

 • МАНҐА
 • 16+
10

Жіноче кохання прекрасне у всіх її проявах. Але чи таке воно просте, як про нього думають?

ОНОВЛЕННЯ
238 з 348

19 Днів - Одного Дня

 • ВЕБ-МАНЬХВА
 • 16+
9.8

Манхуа «19 днів» розповідає про двох хлопців, які стали кращими друзями. Обидва мають різний характер, смаки і погляди на життя. Як вони уживаються? Як вони можуть дружити? Про це і більше можна дізнатись, прочитавши цю манхуа.

ОНОВЛЕННЯ
3 з 63

Кіт у картонній коробці

 • ВЕБ-МАНХВА
 • 16+
10

Сон Ву не може позбутися суму та відчаю після втрати свого вірного пса Вінтера, з яким провів 22 роки "пліч-о-пліч". Одного разу, перед дверима своєї квартири, він знаходить милого безхатнього котика у коробці. Не в змозі залишити його на свавілля долі, він забирає його додому. Однак, наступного ранку, Сон Ву прокидається не з маленьким ніжним кошеням, а з дорослим красивим хлопцем! "Ви мій господар!", каже він. Чим обернеться спільне життя Сон Ву та Кошеня?

ОНОВЛЕННЯ
2 з 75

Історія про Імператора, який повернув час назад

 • ВЕБ-МАНХВА
9.7

Тільки після смерті імператриці Ліззі імператор Леон усвідомив свою дурість і пошкодував про це, але було вже пізно. За бажанням Леона відьма з Годинникової вежі повернула час назад до того дня, коли Леон вперше зустрів імператрицю Ліззі, і все, що залишалося Леонові, який повернувся в минуле, - зробити Ліззі щасливою. Але вплив повороту часу виявився сильнішим, ніж він думав. Чи зможе Леон зробити Ліззі щасливою?

ОНОВЛЕННЯ
3 з ХХ

Повернення

 • ВЕБ-МАНХВА
10

Молодому Кіхєну, який проходить стажування в поліції, дають завдання опитати вчителів учнів, які вчинили "самогубство ". В школі в якій він вчився і був свідком їх вбивств. Йому прийдеться дізнатися хто вбивця, потрапивши в часи вбивства одного із тих підлітків.

ОНОВЛЕННЯ
13 з 83

Назавжди людина

 • ВЕБ-МАНХВА
10

Це історія про наноботів, генну інженерію та двох закоханих дівчат. Незалежно від того, як технології змінюють нас, ми завжди будемо залишатися людьми.

ОНОВЛЕННЯ
12 з 32

Апорія

 • ВЕБ-МАНХВА
 • 18+
9.7

Менеджер Гудза-Ву знайомиться з одним із відвідувачів VIP-клубу, Юнгемом. Разом вони проводять спекотну ніч і Юнгем виявляє свої садистські нахили. Однак Гудза-Ву погоджується на відносини домінування та підпорядкування. До чого все це приведе?

ОНОВЛЕННЯ
4 з ХХ

Я виростила звіра

 • ВЕБ-МАНХВА
10

Блондіна- принцесса-напівкровка яка все своє життя жила бідно. Через незрозуміле походження її постійно гнобили та зневажали. Одного разу вона підібрала кота й вирішила його вилікувати.Тільки от милий чорний кіт виявився.....