Комедія

ОНОВЛЕННЯ
69 з 200

Покидьок графської сім’ї

 • ВЕБ-МАНХВА
9.8

Коли я розплющив очі, я опинився у романі. [Народження героя] - роман, присвячений пригодам головного героя Чхве Хана, хлопчика старшої школи, якого перенесли в інший вимір із Землі, і який народжений як один з численних героїв континенту . Я став частиною цього роману як старший син графа, сім'я, якого контролювала територію, де знаходиться перше село, яке відвідує Чхве Хан. Чхве Хан змінюєть після того села, а після — всі йог мешканці буди вбиті таємною організацією. Більшою проблемою є той...

ОНОВЛЕННЯ
6 з 42

Тільки торкніться мого братика і всім вам кінець!

 • ВЕБ-МАНХВА
10

Я стала шістнадцятирічною Розалітою. Впавши з ліжка, і відкривши очі, я зрозуміла, що я в класичній, безглуздій, шаленій, але втомлюючій BL новелі "Астеріон блакитної зоряної ночі". Із всіх можливих варіантів, я стала старшою сестрою главного героя Астеріона, якому судилося закінчити життя самогубством. Я вирішила просто плити за течею історії і доплисти до фіналу, але варто було цьому статися, і мене знов повернули в тіло Розаліти. Оскільки минуле рішення було неправильне,другого разу, я...

ОНОВЛЕННЯ
7 з ХХ

Історія мого ув'язнення невідомою старшокласницею

 • МАНҐА
 • 16+
10

Історія про те, як молодого художника ув'язнила незнайома йому старшокласниця. Хто вона і чому робить це з ним — доведеться з'ясувати чоловікові, намагаючись залишитися в живих.

ОНОВЛЕННЯ
2 з ХХ

Найкращий у світі інженер

 • ВЕБ-МАНХВА
 • 12+
9.7

Інженер-будівельник Кім Су Хо став аристократом на сторінках роману. Але ось невдача! Маєток на межі банкрутства? Тоді треба рятувати землю. Проектувати, будувати та продавати. Унікальна можливість, на яку так чекав весь континент! На вас чекають ідеальна транспортна розв'язка, найкращий шкільний район, приємний лісовий масив та барон Фронтера, власник унікальної нерухомості преміум-класу. Договір купівлі-продажу укладається у порядку черги!

ОНОВЛЕННЯ
6 з 38

Ласкаво просимо до класу еліти

 • МАНҐА
9.8

Старша школа Кодо Ікусей, престижний навчальний заклад із чудовими показниками - 100% учнів вступають до університетів або знаходять роботу. Учням дозволено ходити з будь-якими зачісками та приносити будь-які особисті речі. Кодо Ікусей - школа, схожа на рай, але правда полягає в тому, що такий підхід застосовується тільки до найблискучіших учнів. Головний герой, Кіетака Аянокоджі, навчається у класі D, куди адміністрація школи "зливає" студентів з низькою "успішністю".

ОНОВЛЕННЯ
15 (66) з 190

Магічна Битва

 • МАНҐА
 • 16+
9.9

Ітадорі Юуджі - надзвичайно талановитий старшокласник із Сендаю. Утім, хоч він і вправний спортсмен, його не цікавлять спортивні клуби: він піклується про свого дідуся, що лежить у місцевій лікарні. Все змінюється, коли через жартівливий спіритичний сеанс на Юуджі та його друзів раптово нападають моторошні чудовиська, яких дивакуватий незнайомець, Фушіґуро Меґумі, чомусь називає прокляттями. Аби врятувати себе та друзів, Юуджі змушений ризикнути - і так випадково стати вмістилищем легендарного,...

ОНОВЛЕННЯ
21 з 70+

Я мушу стати великим лиходієм

 • ВЕБ-МАНЬХВА
10

Справжнісіньке зло! Великий злодій, безжальний лиходій Ван І, чиїм головним завданням є знищити особистість головного героя новели Цинь Сяня, виявляється не таким уже й злим... З його вуст зриваються образи та приниження у бік названого брата, та в голові нав'язливо панюють думки про те, який він милий та добрий. Ван І дбайливо приховує їх, граючи роль злодія. Але він не знає, що Цинь Сянь вміє читати думки... Що чекає на їх пару та чи сможе Ван І зламати героя, як того потребує його місія?

ОНОВЛЕННЯ
238 з 348

19 Днів - Одного Дня

 • ВЕБ-МАНЬХВА
 • 16+
9.8

Манхуа «19 днів» розповідає про двох хлопців, які стали кращими друзями. Обидва мають різний характер, смаки і погляди на життя. Як вони уживаються? Як вони можуть дружити? Про це і більше можна дізнатись, прочитавши цю манхуа.

ОНОВЛЕННЯ
3 з 63

Кіт у картонній коробці

 • ВЕБ-МАНХВА
 • 16+
10

Сон Ву не може позбутися суму та відчаю після втрати свого вірного пса Вінтера, з яким провів 22 роки "пліч-о-пліч". Одного разу, перед дверима своєї квартири, він знаходить милого безхатнього котика у коробці. Не в змозі залишити його на свавілля долі, він забирає його додому. Однак, наступного ранку, Сон Ву прокидається не з маленьким ніжним кошеням, а з дорослим красивим хлопцем! "Ви мій господар!", каже він. Чим обернеться спільне життя Сон Ву та Кошеня?

ОНОВЛЕННЯ
17 з 120

- МЕШ - | Магія та М'язи

 • МАНҐА
9.9

Це світ магії, де магія використовується для всього. Але в глибині лісу живе молодий хлопець, який витрачає свій час на тренування та зміцнення тіла. Він не здатен користуватися магією, але насолоджується мирним життям зі своїм батьком. Але одного дня його життя опиняється під загрозою! Чи захистить його м'язисте тіло від магів, які хочуть його піймати? Потужно натреновані м'язи руйнують магію, коли починається ця незвичайна магічна фентезі!

ОНОВЛЕННЯ
4 з ХХ

Я виростила звіра

 • ВЕБ-МАНХВА
10

Блондіна- принцесса-напівкровка яка все своє життя жила бідно. Через незрозуміле походження її постійно гнобили та зневажали. Одного разу вона підібрала кота й вирішила його вилікувати.Тільки от милий чорний кіт виявився.....

ОНОВЛЕННЯ
8 з ХХ

Хітомі-чян дуже сором’язлива

 • МАНҐА
 • 16+
10

Одногодня, звичайний другокласник середньої школи УСАМІ ЮУ випадково зустрічає велику дівчину зі страхітливим виглядом. Вона дуже дивно на нього дивиться, але чому? Хоча ТАКАНО ХІТОМІ виглядає страшною та незграбною, насправді вона добра та чарівна дівчина.

ОНОВЛЕННЯ
8 з 37+

Ненаситне нічне життя

 • ВЕБ-МАНХВА
9.7

На що тільки не підеш, щоб нарешті позбутися безсоння. Ів, головна героїня, укладає договір з демоном снів, щоб мати можливість спокійно спати. Але вона навіть і не підозрює, що стоїть за тією угодою...

ОНОВЛЕННЯ
7 з 11

Галактичний патрульний Джако

 • МАНҐА
9

Галактичний патруль виявив, що з планети Віджета був запущений літаючий об'єкт з сайяном на борту. Він рухався в бік Землі. Щоб врятувати землян від страшної небезпеки, Король Галактики відправляє Джако на Землю, щоб знищити загрозу. Чи зможе Джако виконати місію і врятувати землян? Чи буде знищений сайян?

ОНОВЛЕННЯ
3 з 55

Пародія на Титанів

 • МАНҐА
 • 12+
10

Хтось каже: «Я люблю Атакуючого Титана!!!» А хтось: «Мене лякає Атакуючий Титан!» А ти спробуй прочитати нашу "пародію" у вигляді 4-кома ! Вона знищить кожного, хто тільки зиркне на неї !

ОНОВЛЕННЯ
5 з 12

Терапія

 • МАНҐА
 • 18+
9.8

Нещодавно кинутий, і дуже прямолінійний Шизума намагається приборкати свою скорботу, але залишає цю ідею, коли його кидає партнер! Він намагається все пояснити Мінато: його п’яний говір, що він нічого не пам’ятає про їхню ніч разом. Мінато таємно клянеться спокусити його знову, а потім кинути, в знак помсти! Але навіть найкращі плани можуть зіпсуватися, коли Купідон досягає свого.

ОНОВЛЕННЯ
56 з 84

Колечко

 • ВЕБ-МАНЬХВА
 • 18+
9.7

Мила історія про життя ангела і архангела.

ОНОВЛЕННЯ
111 з 117

Дівчина і ще дівчина

 • МАНҐА
 • 12+
9.3

Після років нерозділеного кохання Наоя Мукаі нарешті почав зустрічатися зі своєю подругою дитинства Сакі Сакі. Однак, як тільки він почав присвячувати себе цим стосункам, він отримав раптове зізнання від Наґіси Мінасе. Спочатку Наоя намагається відмовити їй, але незабаром його охоплює почуття, що не хоче зашкодити Наґісі. Намагаючись не зрадити довіру своєї дівчини до нього, Наоя придумує «рішення», щоб зробити обох дівчат щасливими — подвійні стосунки. Природно, Сакі відкидає цю ідею, але,...

ОНОВЛЕННЯ
28 з 187

Ілексід

 • ВЕБ-МАНХВА
 • 16+
9.8

Джіу - добрий парубок, який має блискучі рефлекси як в кота, та має мету зробити світ кращим - рятуючи людей і, навіть, кота. Кайден - секретний агент, який перебуває в розшуку, раптово застряг в тілі старенького, пухкенького кота. Вони разом, оснащені супер силою Джіу та кмітливістю Кайдена, збираються подолати всіх, хто чинить зло в цьому світі. Звичайно, якщо вони зможуть витримати один одного під час їхньої пригоди.

ОНОВЛЕННЯ
20 з 88

Герой для Лихої Леді

 • ВЕБ-МАНХВА
 • 18+
9.7

Я стала Юніфер Магнолією, лиходійкою, що геть збожеволіла від ревнощів. А все тому, що герцог Ішид Лукренцій, неймовірно гарний головний герой, дивився лише на Раель, найкращу подругу Юніфер. Лиходійка так мучила Раель, що в результаті була вбита. Але… Тепер я сама стала Юніфер. Чому, в біса, саме вона?! Хороша новина: у мене є ще цілий рік до її трагічної смерті. Тож є ще час переконатися, що Ішид та Раель зможуть жити довго та щасливо (а я хоча б залишуся живою). Із поганих новин: я перебрала...

ОНОВЛЕННЯ
19 з 50

Хіба цей сон не дивний?

 • ВЕБ-МАНХВА
 • 18+
9.7

Джун О просто розраховував взяти роботу на неповний робочий день в якості помічника. Чого він не очікував, так це працювати в снах людей з милим, але сварливим шаманом на ім’я Лі Бом. І він, звичайно, не очікував, що Лі Бом буде проклятий шахливою розсадою з неконтрольованим сексуальним збудженням, яке можна приборкати, лише втілюючи його бажання! Він, можливо, не дуже впевнений щодо Джун О, але з його колючим характером йому немає до кого звернутися за допомогою. Але на його щастя, хлопець...

ОНОВЛЕННЯ
12 з 27

Він любить та дражнить!

 • ВЕБ-МАНЬХВА
9.6

У головного хулігана школи з’явився ворог. Мало того, що суперник в коханні, так ще й любить доносити на нього! Невже думає, що його прозопагнозія стане гарним виправданням для всього, що він коїть? - З дороги! Ти заважаєш мені завойовувати богиню!

ОНОВЛЕННЯ
6 з 50

Сонячний Шлях

 • 16+
10

Оріджинал комікс українського художника okrnife, що виходить короткими сатиричними епізодами та складає об‘ємну історію із розвитком персонажів. Твір своєрідний та сподобатися може не всім, але якщо Вам цікава оригінальна історія, оповідана незвичною мальовкою та гумором автора, цей комікс для Вашого ознайомлення!

ОНОВЛЕННЯ
8 з 47

Приховане кохання: не можна приховати

 • ВЕБ-МАНЬХВА
10

Минулого року хтось прокрався до серця Сан Чжі. Вона закохалася в друга свого брата Дуань Цзя Сю. У цього старшого брата красиві персикові очі, і мимохідь називає її «маленька». Несподіванка, коли вони вперше зустрілися, Сан Чжі захотіла повільно зблизитися. Але 7-річна різниця у віці здавалася для них нездоланною прірвою. Не знаючи, коли це почалося, таємне кохання, що ховалося в її серці, поступово проросло, і повільно воно поширилося і в його серце...