Суперсила

ОНОВЛЕННЯ
18 з 2317

Вершина бойових мистецтв

 • МАНЬХВА
10

Шлях до вершини бойових мистецтв є самотній і довгий. Перед обличчям біди ви повинні вижити і залишатися непохитними. Тільки тоді ви зможете пробитися і продовжувати свій шлях, щоб стати найсильнішим. Павільйон Високого неба випробовує своїх учнів найжорсткішими способами, щоб підготувати їх до цієї подорожі. Одного разу скромному прибиральнику Ян Каю вдалося отримати чорну книгу, що відправляє його на дорогу до вершини світу бойових мистецтв.

ОНОВЛЕННЯ
28 з 44

Неймовірні Пригоди ДжоДжо - Частина 1: Фантомна Кров

 • МАНҐА
8.4

Ця історія бере свій початок в XIX столітті, розповідаючи нам про двох зведених братів - Джонатана Джостара і Діо Брандо. Кінець дев'ятнадцятого століття. Як це часто бувало, необережно звернувши на повороті, візок з молодою сім'єю розбився. Випадково опинився там чоловік на ім'я Даріо Брандо, який не відрізнявся хорошими манерами і уявленнями про життя, вирішив обікрасти схожого на аристократа потерпілого. Але, на його жаль, чоловік виявився живий. Подякувавши Даріо за порятунок життя, сер...

ОНОВЛЕННЯ
1 з ХХ

Фіолетовий Гіацинт

 • ВЕБ-МАНХВА
 • 12+
10

Її здатність розпізнавати брехню зробила її видатним офіцером, незважаючи на те, що її переслідує почуття провини через нездатність багато років тому врятувати тих, кого вона любила, від жахливої долі. Тепер вона використовує свій могутній дар, щоб захистити беззахисних будь-якою ціною – навіть якщо це означає об’єднання зі смертельним вбивцею, щоб боротися зі злом у світі.

ОНОВЛЕННЯ
9 з 705

Бліч

 • МАНҐА
9.9

Сучасний японський школяр Ічіґо відрізняється від тисяч інших не тільки рудим волоссям і дивним ім'ям (в перекладі з японської – полуниця). Він змалку здатен бачити і спілкуватися із духами. Та після зустрічі з дівчиною-шініґамі Рукією він отримує нові здібності, а разом з ними і обов'язки захищати світ від злих духів.

12 з 35+

S-ранги, яких я виховав

 • МАНХВА
 • 12+
9.5

Мисливець F-рангу. А ще безпорадний, жалюгідний F-ранговий хьон, який тягне вниз свого дивовижного S-рангового брата. Я, абияк проживши катастрофічне життя, в кінці згубивши ще й життя мого брата, регрессував, отримавши титул “Бездоганного вихователя”. Точно, цього разу, замість того аби метушитися довкола власної долі, краще нагляну за цими неймовірними покидьками… Саме так я думав, але чекайте, S-ранги, здається… трохи дивні.

16 з 83

Вогняний удар

 • МАНҐА
 • 18+
9.8

Людей, що народжуються з даром, називають обдарованими. Для когось це благословення, а для когось - прокляття. Прокляттям для всіх інших зробила свій дар Відьма Холоду. Керуючи холодом, вона забрала у світу все, і залишила лише голод, сніг і безумство.

14 (231) з 244

Ді.Ґрей-мен

 • МАНҐА
9.9

Дія розгортається в Європі XIX століття і розповідає про Тисячолітнього Графа, що будує плани зі знищення світу за допомогою створених ним Акума – людиноподібних істот, що представляють собою живі знаряддя зла і поєднують в собі душу померлої людини і механічне тіло. Борються з ним екзорцисти, що входять до складу Темної Релігійної Організації – Чорного Ордена. Екзорцисти – це особливі люди, наділені взаємозв'язком з Чистою Силою, божественною субстанцією, створеною багато століть назад для...

3 з 174

Неймовірні пригоди ДжоДжо - частина 4: Незламний діамант

 • МАНҐА
 • 16+
10

У провінційному японському містечку Моріо ніколи не відбувалося ніяких видатних подій до тих пір, поки доля не приносить до нього лук та стрілу, здатні пробудити станд. Дивні події відбуваються одне за одним. Та на їх тлі губляться повідомлення про зникнення молодих дівчат. Та загадковому маніаку не довго залишилось ходити на свободі, адже на сторожі міста стоїть компанія Джоске Хігашікати, позашлюбного сина Джозефа, незламного, як діамант.

78 (1049) з 1049

Великий куш / Ван Піс

 • МАНҐА
9.8

Ера Піратів розпочалася зі страти Короля Піратів – Золотого Роджера. Перед смертю він заявив, що заховав усі свої скарби в одному місці – як одне ціле – «Ван Піс». Звичайно, усі, хто тільки міг, негайно кинулися їх шукати. Через двадцять два роки і «капітан» Монкі Д. Луффі також вирушає на своєму човні за легендарним скарбом і титулом нового Короля Піратів!

13 з 80

Радіо Шторм

 • ВЕБ-МАНХВА
 • 18+
9.6

У зруйнованому війною світі,Сак щодня страждає, відвідуючи «Школу» - дослідницьку установу, яка вивчає «володарів Ядра» — людей, які отримали особливі здібності. І причина його мук — його субстандартне Ядро. Але одного дня настає чума, не схожа на жодну, яку світ коли-небудь бачив. Вражає поза «Школою», і врешті-решт заражає людину всередині неї. При зараженні ця хвороба змушує інфікованих нападати на оточуючих людей. Сак тремтить від страху, зустрічаючись віч-на-віч із зараженою жертвою. І...

15 з 126

Будинок тіней (Кольорова версія)

 • МАНҐА
9.8

Темні дворяни,яким прислуговують їх названі живі “Ляльки лиця”.Живучи в великому особняку головна героїня вчитися стати лицем своєї пані і разом з друзями вони розгадують одну таємницю за іншою.

1 з 10

Звірине кохання

 • МАНҐА
 • 18+
10

40-річний чоловік, лікар, раптово переноситься в інший світ і як бонус повертає собі молодість! Після пережитого сексуального рабства та всіляких гонінь він майже втрачає надію на порятунок, коли раптово його рятують два звіролюди! Історія ніжного кохання у світі, повному звірів! ( присутні жанри як ісекай і омегаверс)

2 з 334

Лукізм

 • МАНХВА
 • 16+
9.8

Пак Хен Сок – непривабливий хлопець із надмірною вагою, що піддається шкільному буллінгу. Він знає все про безпорадність, страх і несправедливість. Але одного разу, вирішивши розпочати нове життя, він раптом знаходить і нове тіло. Як же поведеться споконвічний невдаха, отримавши небувалу силу і красу і вперше зіткнувшись із захопленням оточуючих? Чи докопається він до секретів раптового перетворення? І чи побудує по-справжньому нового себе?

4 з 42

Тільки торкніться мого братика і всім вам кінець!

 • МАНХВА
10

Я стала шістнадцятирічною Розалітою. Впавши з ліжка, і відкривши очі, я зрозуміла, що я в класичній, безглуздій, шаленій, але втомлюючій BL новелі "Астеріон блакитної зоряної ночі". Із всіх можливих варіантів, я стала старшою сестрою главного героя Астеріона, якому судилося закінчити життя самогубством. Я вирішила просто плити за течею історії і доплисти до фіналу, але варто було цьому статися, і мене знов повернули в тіло Розаліти. Оскільки минуле рішення було неправильне,другого разу, я...

17 (621) з 700

Наруто

 • МАНҐА
9.6

Дванадцять років тому, потужний Дев'ятихвостий Демон-Лис напав на селище Коноху. Демон був швидко переможений і запечатаний в дитинку на ім'я Наруто Узумакі. Але для цього, головному ніндзя Конохи, четвертому хокаге довелося пожертвувати життям... Тепер, після 12-и років, Наруто є номером один серед ніндзя, який сповнений рішучості стати наступним Хокаґе та отримати визнання всіх, хто коли-небудь сумнівався в ньому!

з 180

Підняття рівня самотужки

 • МАНХВА
 • 16+
9.6

Ліцензовано. Викладати фан-переклади заборонено. Всі права належать видавництву Northern Lights

1 з 110

Бізарні пригоди Джоджо: ДжоДжоліон

 • МАНҐА
 • 18+
10

Восьма сюжетна арка серії JoJo no Kimyou na Bouken. Після Великого землетрусу в Східній Японії містечко Моріо було вражене величезними земляними виступами, які місцеві жителі називають "Стіни з очима". Незважаючи на спроби пояснити цей феномен, все лише залишається під питаннями без відповідей. Тим часом дев'ятнадцятирічна жителька містечка — Ясухо Хіросе, неочікувано знаходить в дірі з-під землі невідомого хлопця з особливою родимкою у формі зірки та глибокими слідами укусів навколо неї. Юнак,...

14 з 23

Бездушна людина

 • МАНХВА
 • 18+
9.2

«Хірург, який бачить тривалість життя інших людей, стикається з гангстером, який не боїться смерті.»Джун Ха — геніальний хірург з найвищим показником успіху в своїх операціях. Він має особливу здатність бачити тривалість життя людини, з якою стикається. Секванг, безжальний гангстер, приймає Джуна за вбивцю і копає його минуле. Як не дивно, Джун не бачить тривалості життя Секванга і йому стає цікаво, хто він насправді.

1 з 310

Бойовий континент

 • МАНЬХВА
 • 12+
10

Клан Танг – одна з найвідоміших шкіл бойових мистецтв. Танг Сан, вкравши один з секретів клану, чинить страшний злочин. Розуміючи тяжкість скоєного, він стрибає із гори, але він і не міг подумати, що потрапить в інший світ, де немає бойових мистецтв, світ, де все вирішують духи – континент Доулуо. Як Танг Сан виживе в цьому невідомому середовищі? Щоб йти іншою дорогою, нова легенда починається…

7 з 290

Злощасне життя Сайкі Кусуо

 • МАНҐА
 • 12+
10

Сайкі Кусуо володіє багатьма надздібностями, включно з телепатією та телекінезом. Вони можуть здатися дивовижними для пересічної людини, але Сайкі думає, що вони лише дратують. Він намагається жити звичайним життям, незважаючи на них. Однак необхідність прибирати за своїми дивними однокласниками та їхніми витівками, при цьому зберігаючи в таємниці свої екстрасенсорні здібності, ускладнює це.

1 з 95

Неймовірні Пригоди ДжоДжо – Частина 7: Біг Сталевої Кулі

 • МАНҐА
 • 16+
10

Події відбуваються у 1890 році. У головних ролях: Джонні Джостар, колишній жокей з інвалідністю, який бажає повернути собі ноги, і Джайро Цеппелі, опальний колишній кат, який прагне виграти амністію для дитини, засудженої до страти. Вони разом з іншими змагаються в титулованих міжконтинентальних скачках за головний приз у 50 мільйонів доларів, але за цими перегонами стоять таємні дії.

60 з 139

Атака титанів

 • МАНҐА
 • 18+
9.8

Сотню років тому людство звело три величезні стіни, щоби врятуватися від нашестя титанів – гігантських істот-людожерів - і спокійно жило під їхнім захистом, майже нічого не знаючи про зовнішній світ. Та одного дня титани пробили зовнішню стіну і заполонили міста, змусивши людей покинути свої домівки та тікати. Головний герой, Ерен Єґер, разом зі своїми друзями вступає до армії, щоби помститися титанам та досягти своєї мрії – побачити світ поза стінами…

6 з 72

Мисливець-самогубець SSS-рівня

 • МАНХВА
 • 18+
10

Я теж хочу навичку S-рівня. До смерті хочу! [Пробуждено навичку S-рівня] [Ця навичка може бути використана лише при смерті] Але ж я не говорив, що я буквально готовий померти!

35 з 186

Засновник темного Шляху

 • МАНЬХВА
 • 18+
9.9

Вей Усянь, магістр-засновник демонічного культу і творець Темного шляху, мандрував світом, сіючи хаос та сповнюючи ненавистю та страхом серця людей. Зрештою, він скінчив тим, що власний брат зрадив його і повів за собою об'єднану армію заклиначів із чотирьох великих орденів, які об'єдналися, аби здолати його. 13 років потому Вей Усянь перероджується у тілі змученого міського дурника, який прикликав його душу з того світу, аби помститися своїм кривдникам. На жаль чи щастя, усе пішло шкереберть;...