Фантастика

ОНОВЛЕННЯ
4 з 8

Я став хибним професором в академії

 • МАНХВА
9.6

Я отримав фальшиву роботу в академії. Я не переродився з талантом чи здібностями, але принаймні мої знання із Землі дозволили мені залишатися на крок попереду в цьому іншому світі. Тут існує магія. Та і в науці швидко розвивався новий прогрес, тоді як магія застоювалася на благо традицій. Використовуючи свої знання з минулого життя і нетрадиційне мислення, я здатен був робити те, чого інші чарівники навіть не могли собі уявити. Тим не менш, я став таємним професором таємничого товариства у...

ОНОВЛЕННЯ
194 з 406

Звільніть цю відьму

 • ВЕБ-МАНХВА
9.5

Інженер переселився в інший світ і став принцом. Це місце сильно нагадує середньовічну Європу, та в той же час чимось відрізняється? Відьми насправді існують, і навіть володіють магічними силами! Магічні сили – продуктивні сили! Рятувати відьом – визволяти продуктивні сили! Відкрити карту, боротися з демонами, руйнувати таємні змови, розвивати дерево науки і технологій та прокласти шлях хардкорного “фармінгу”.

ОНОВЛЕННЯ
26 з 40+

Поклик Яси

 • МАНХВА
 • 16+
9.8

Одного разу в лісі, Хела чує незнайомий свист, і після чого втрачає свідомість. Прокинувшись, вона розуміє, що її найкращий друг зник. Відправившись на його пошуки, Хела стикається з Яси – марою з легенд, - який пропонує свою допомогу. Однак, чи можна йому довіряти? Чи не заведе він в смертельну пастку? Адже легенди говорять, що саме Яси і зваблює людей своїм свистом… Історія заснована на парагвайських міфах про Яси Ятере.

ОНОВЛЕННЯ
27 з 225

Доктор Камінь

 • МАНҐА
9.8

Нічого не віщувало біди, того фатального дня, коли раптовий осліпляючий спалах знищив людство, перетворивши всіх людей в камінь. З тієї катастрофи минуло кілька тисячоліть, і старшокласник Тайджю Окі прокинувся від вічного кам'яного сну і побачив навколо тільки скам'янілі статуї. Однак в цьому новому світі він зовсім не один. Кілька місяців тому прийшов до тями і його друг Сенку Ішіґамі — науковець. Сенку не просто не розгубився, він вижив, і у нього вже зародився грандіозний план - він хоче...

ОНОВЛЕННЯ
2 з 14

Пісня світанку

 • МАНҐА
 • 16+
10

-"Я завжди буду поруч з тобою!" -"Наївний дурень." Елва- священий чарівник, який ціною власного життя кожної ночі виходить у прокляті води боротися з жахіттями, яких породжує глибина й темрява чорного моря. Він вірив, що його долею буде померти насамоті, захищаючи селян. Але все змінилося, коли одного разу він зустрів хлопчика, який поклявся ніколи його не залишати. Минуло багато років, прокляття яке мало позбавити Елву життя почало відступати. Маленький хлопчик виріс у безстрашного юнака, який...

ОНОВЛЕННЯ
9 з 181

Обіцяний Неверленд

 • МАНҐА
9.6

Емма, Норман та Рей — найкмітливіші діти в дитячому будинку Грейс Філд Хаус. Під опікою жінки, яку вони називають «мама», діти насолоджувались безтурботним життям. Смачна їжа, чистий одяг та ідеальне середовище для навчання — чого ще може побажати сирота? Але одного разу Емма і Норман дізнаються гірку правду про зовнішній світ, який їм заборонено бачити.

ОНОВЛЕННЯ
40 з 245

Кулак Полярної Зорі

 • МАНҐА
9.5

Одного дня посеред безлюдної пущі з'явився мандрівник і приніс із собою правосуддя винним та надію невинним – це був вояка на ім'я Кен: чоловік, в якого сім шрамів на грудях і той, хто зберігає велику таємницю бойового мистецтва, знану у світі як Хокуто Шінкен або Божественний Кулак Полярної Зорі!

ОНОВЛЕННЯ
84 з 100

Маленька Сміттяронька

9.5

Комікс про життя сучасної русалоньки. Пропонуємо вам подивитись, у які пригоди потрапила русалочка у забрудненому океані.

ОНОВЛЕННЯ
20 з 80+

Діти Китів

 • МАНҐА
10

Чакуро – 14-річний архіваріус на утопічному острові «Брудний Кит», що боронить простори безкрайнього піщаного моря. Дев'ять із десяти жителів острова є «відміченими», що є їх і благословенням, і прокляттям одночасно: вони можуть використовувати «Саймію», але натомість їхня тривалість життя вкрай мала. Одного разу Чакуро та його друзі відвідують величезний острів, де знаходять дівчину, яка змінить долю всього «Брудного кита».

ОНОВЛЕННЯ
16 з 83

Вогняний удар

 • МАНҐА
 • 18+
9.8

Людей, що народжуються з даром, називають обдарованими. Для когось це благословення, а для когось - прокляття. Прокляттям для всіх інших зробила свій дар Відьма Холоду. Керуючи холодом, вона забрала у світу все, і залишила лише голод, сніг і безумство.

18 з 44

Дандадан

 • МАНҐА
 • 12+
9.8

Чорти, чудовиська, позаземці, підлітковий роман, махачі та дідько б їх узяв… раковини! У цій манзі ви знайдете все! Окультний фанбой Такакура, його подруга Аясе та їх надприродні пригоди у новій психоломній манзі!

17 з 2317

Вершина бойових мистецтв

 • МАНЬХВА
10

Шлях до вершини бойових мистецтв є самотній і довгий. Перед обличчям біди ви повинні вижити і залишатися непохитними. Тільки тоді ви зможете пробитися і продовжувати свій шлях, щоб стати найсильнішим. Павільйон Високого неба випробовує своїх учнів найжорсткішими способами, щоб підготувати їх до цієї подорожі. Одного разу скромному прибиральнику Ян Каю вдалося отримати чорну книгу, що відправляє його на дорогу до вершини світу бойових мистецтв.

249 з 249

Хлопці 20-го століття

 • МАНҐА
10

У дитинстві Кенджі з друзями мріяли врятувати світ від жахливої загрози. Вони створили таємний символ, що поєднав їх узами клятви. І ось, вже дорослі, вони несподівано для себе виявляють, що світові насправді загрожує небезпека, яка дивним чином пов'язана з їхнім минулим.

7 з 180.5

Клас Убивць

 • МАНҐА
 • 12+
9.4

Історія розповідає про клас 3-E середньої школи Кунуґіґаока, де щоранку вони вітають свого сенсея вогняним залпом. Коро-сенсей — це дивна комбінація іншопланетянина та восьминога, що рухається зі швидкістю, яка у 20 разів більша швидкості звуку. Виявляється, ця істота відповідальна за знищення Місяця, перетворивши його назавжди у форму півмісяця. Він оголосив, що знищить світ за 1 рік. Сенсей навчить клас 3-E, як вбити його до закінчення року.

4 з 50

Нове життя серед аристократів

 • МАНХВА
10

Що вирішить звичайна дівчина, потрапивши у тіло персонажа романа? Звісно ж впорається з отриманною роллю і побачить хеппі-енд власними очима. Так зробила і наша героїня, в один ранок опинившись на місці Ведіс — особистого лицаря принцеси Розанни з роману «Сутінкова принцеса». Подолавши сюжетні повороти, вона, здавалося б, зустрічає щасливий кінець. Ось-ось опуститься завіса. І поки вона переживає про своє майбутнє поза історією романа, завтра настає... Прокинувшись від сна, героїня усвідомлює,...

3 з 174

Неймовірні пригоди ДжоДжо - частина 4: Незламний діамант

 • МАНҐА
 • 16+
10

У провінційному японському містечку Моріо ніколи не відбувалося ніяких видатних подій до тих пір, поки доля не приносить до нього лук та стрілу, здатні пробудити станд. Дивні події відбуваються одне за одним. Та на їх тлі губляться повідомлення про зникнення молодих дівчат. Та загадковому маніаку не довго залишилось ходити на свободі, адже на сторожі міста стоїть компанія Джоске Хігашікати, позашлюбного сина Джозефа, незламного, як діамант.

7 з 40

Лиходійка щаслива сьогодні

 • МАНХВА
9.8

Моя подруга вкрала мого хлопця, а потім наважилася вручити мені запрошення на весілля... Ха! Я обов'язково помщуся їй за це, але поки що... Стоп, що? Коли я прокинулася, я опинилася в тілі лиходійки з романтичного фантастичного роману, яка має все: зовнішність, велич і інтелект. Єдине, чого не вистачало цій дівчині, то це проникливості, щоб бачити чоловіків наскрізь. Так давайте залишимо соплежуя-принца головній героїні та насолодимося розкішшю влади та грошей!

38 з 300+

Обманщики повинні померти

 • МАНЬХВА
 • 16+
9.6

Знищення одного покидька дарує мить задоволення, але життя, витрачене на знищення покидьків — життя, повне насолоди... Су Люй Сянвей, наша головна героїня, подорожує по маленьким світам і за допомогою "Системи" допомагає жінкам відновити справедливість.

15 з 59

Кров пані Жизель

 • МАНХВА
 • 18+
9.6

Немов бунтівний дух, спійманий у пастку, Жизель, перебуваючи у шлюбі з жорстоким чоловіком, веде жалюгідне життя, граючи роль лагідної дружини та леді. Але одного разу вночі, блукаючи своїм новим будинком, Жизель виявляє маленького хлопчика, замкненого в клітці. Схоже, що він — це спадщина від ексцентричного батька її чоловіка. Хлопчика вважають монстром, «безсмертною квіткою, що живиться кров'ю». Незважаючи на свій страх, Жизель починає відвідувати хлопчика вночі. Чи зруйнують ці таємні...

4 з 242

Повторне життя

 • МАНҐА
 • 12+
10

Кайдзакі Арата — 27-річний безробітний, який, звільнившись з останньої роботи через три місяці, провалив усі співбесіди з того часу. Але приходить Йоаке Рю, представник організації ReLIFE. Він пропонує Кайдзакі таблетку, яка змінює зовнішність на вигляд його 17-річного підлітка. Таким чином, Кайдзакі стає об'єктом однорічного експерименту, в якому він знову починає своє життя третього курсу середньої школи.

1 з 10

Звірине кохання

 • МАНҐА
 • 18+
10

40-річний чоловік, лікар, раптово переноситься в інший світ і як бонус повертає собі молодість! Після пережитого сексуального рабства та всіляких гонінь він майже втрачає надію на порятунок, коли раптово його рятують два звіролюди! Історія ніжного кохання у світі, повному звірів! ( присутні жанри як ісекай і омегаверс)

15 з 120

Петля

 • МАНХВА
 • 16+
9.3

«Тобі потрібно лише один раз на тиждень привозити їх туди, куди я скажу». Юн Су, який володіє невідомими здібностями, і Чан а, міцно заплутана в його петлі. Чи зможе вона вибратися з його пастки?

5 з 17

Надлюдина X

 • МАНҐА
 • 16+
8.9

Адзума Хіґаші доволі популярний хлопець: низенький красень із гарними бойовими навичками, має підвищене почуття справедливості, найкращі оцінки у класі та друга… свою повну протилежність - Токіо Курохару, боязкого хлопчака, який лиш спостерігає за бійками Адзуми та ловить ґав на уроках. І все ж, не зважаючи на це, міці їхньої дружби можна позаздрити. Префектура Ямато, район, де вони живуть, наполовину зруйнований Надлюдьми - особами із небезпечними надприродними здібностями. Часто саме вони...

1 з 8

Ґрінґо 2061

 • МАНҐА
 • 18+
0

28 липня 2061 року був невдалим днем для Рейджі, коли його помилково звинуватили у домаганнях в громадський транспорт. Того вечора він приєднався до своїх друзів, Юми та Осаму, щоб подивитися на комету Галлея. Комета з'явилася на кілька годин раніше запланованого, але вона не просто пройшла в нічному небі. Натомість вона стала сліпучим спалахом, і всі люди, з якими Рейджі та його друзі спостерігали за кометою, зникли. Мало того, територія навколо них раптом заповнилася кошмарними гігантськими...