Фентезі

ОНОВЛЕННЯ
6 з 66

Виродок FFF-Рангу

 • МАНХВА
 • 16+
9.6

Головний герой Кан Хансу, який потрапив в світ фентезі, після 10 років мук нарешті подолав Диявола Педонара. І ось настав щасливий момент повернення в його колишній світ. Він отримав табель успішності від місцевих божеств. Хоч він і подолав усі перешкоди на шляху до вбивства Диявола, але йому виставили F в якості оцінки за його характер. І тепер йому належить почати свої пригоди в світі фентезі з самого початку. Чи зможе Кан Хансу пройти цей шлях заново?

ОНОВЛЕННЯ
60 з 120+

Я хочу стати тобою хоча б на один день

 • ВЕБМАНХВА
9.8

Дочку графа, Психею, всі обожнюють. Ту, що забрала в мене все. Ту, що завжди отримує те, що хоче. Я хотіла б стати нею, хоча б на один день.

ОНОВЛЕННЯ
2 з 6

AFK Arena - Відродження Полум'я

 • МАНЬХВА
10

Клан Феніксів в Есперії був знищений демоном. Лише одній з їхнього роду вдалося вижити. Талена нарешті набула сили Спалаху Соляріса. Вона пішла за вбивцею у Темний ліс і знайшла того, що купається в демонічному полум'ї. Настав час битви! Спалах Соляріса проти підступного всепожираючого полум'я! Це буде доленосна битва!

ОНОВЛЕННЯ
63 з 110

ЕННЕАДА

 • ВЕБМАНХВА
 • 18+
9.9

За давніх давен на мирній Єгипетській землі панував, заливаючи її кров'ю, нещадний тиран — бог війни Сет. Син богині Ісіди, Гор, хоч сам і не був богом, прийняв рішення покласти край кроволиттю й хаосу та звергнути Сета з божественного престолу. І хоча чвари між Сетом і Гором починаються з ненависті, з часом їхні взаємини стають тільки складнішими: здоровий глузд затьмарюють викривлені бажання, одержимість і безденна жорстокість.

ОНОВЛЕННЯ
3 з 48

Естетика Лиходія

 • МАНХВА
9.4

Головна героїня раптово опинилася у своєму романі — у тілі марної та безглуздої принцеси Іони. Що ще гірше, дівчині судилося зрештою загинути! «Усі жахи почалися після вбивства імператора, тому мені потрібно будь-що запобігти цьому» — подумала Іона, помчавши до імператора, але було вже занадто пізно. Більш того, вона ще й потрапила на очі головному лиходію роману, який відразу викрив її справжню особистість. Чим все це обернеться?

ОНОВЛЕННЯ
21 з 20+

Прийомна невістка готується до удочеріння

 • ВЕБМАНХВА
9.7

Я переродилася у надзвичайно жорстоку лиходійку, яка мучила головного героя у притулку. «Просто не роби цього», — подумала я, але це виглядає жалюгідно, що його постійно б’ють інші діти, тож я трохи поспостерігаю за ним. «Я хочу усиновити цю дитину» «Ви справді хочете це зробити?» «Ні, вона буде невісткою мого сина» … Ось так нас із головним героєм усиновили разом. Але як таке може бути?

ОНОВЛЕННЯ
36 з 42

Мені не вдалося покинути лиходія

 • ВЕБМАНХВА
 • 16+
9.7

Одного дня мій батько подарував мені прислугу. Він сказав, що врятував його, забравши з поля бою, через гарну зовнішність. «На його серці вирізьблена печатка. Поки ти матимеш цей кулон, він не зможе протистояти тобі. Отже, ти можеш наказати йому зробити все, що завгодно.». Почувши, що його воля в моїх руках, хлопець нахмурився. «Ох, я занадто перебільшую, поводячись із тобою — наче із собакою?», — у цей момент батько стиснув у кулак цю намистину, і хлопець упав на коліна перед моїми ногами....

ОНОВЛЕННЯ
25 з 58

Моя відьма

 • ВЕБМАНХВА
10

У ці часи, якщо ви у чомусь занадто талановиті, або вам щось не вдається, або ви просто занадто симпатичні - вас назвуть "відьмою". Всупереч долі та часу, хлопчикові-вигнанцю та таємничій відьмі знадобляться не тільки магічні заклинання. Вони будуть потрібні один одному.

ОНОВЛЕННЯ
9 з 30

Насправді я стала вороною

 • ВЕБМАНХВА
 • 16+
9.1

Якщо й перероджуватись в отоме-грі то гарною дівчиною, але ж ні. Наша героїня загинула та переродилася - вороною?! Як тепер жити? Невже тепер моя доля їсти черв'яків? Ні за що, краще вже стати чиїмось домашнім улюбленцем. Особливо якщо це привабливий принц.

ОНОВЛЕННЯ
13 з 85

Надміру турботливе хвостате Божество

 • МАНҐА
 • 16+
8.2

У повсякденному житті Накано, що працює на “чорну компанію”, раптово вторглася кіцуне Сенко-сан (їй 800 років). Чи то готування, прибирання або «особлива турбота» (щоб це не було), вона зцілить його виснаження своєю ніжною турботою.

ОНОВЛЕННЯ
27 з 120

- МЕШ - | Магія та М'язи

 • МАНҐА
9.9

Це світ магії, де магія використовується для всього. Але в глибині лісу живе молодий хлопець, який витрачає свій час на тренування та зміцнення тіла. Він не здатен користуватися магією, але насолоджується мирним життям зі своїм батьком. Але одного дня його життя опиняється під загрозою! Чи захистить його м'язисте тіло від магів, які хочуть його піймати? Потужно натреновані м'язи руйнують магію, коли починається ця незвичайна магічна фентезі!

ОНОВЛЕННЯ
34 з 187

Ілексід

 • ВЕБМАНХВА
 • 16+
9.8

Джіу — добрий парубок, який має блискучі рефлекси як в кота, та має мету зробити світ кращим — рятуючи людей і, навіть, кота. Кайден — секретний агент, який перебуває в розшуку, раптово застряг в тілі старенького, пухкенького кота. Вони разом, оснащені супер силою Джіу та кмітливістю Кайдена, збираються подолати всіх, хто чинить зло в цьому світі. Звичайно, якщо вони зможуть витримати один одного під час їхньої пригоди.

ОНОВЛЕННЯ
29 з 30

Я ввічливо відмовлю головному герою!

 • ВЕБМАНХВА
9.9

Вона стала лиходійкою в романі, якій судилося жалісна смерть. У своєму першому житті вона пішла за оригінальною історією і померла. Потім знову прокинулась в тілі лиходійки. Під час наступної спроби вона робила все, щоб уникнути смерті, але врешті-решт її знову чекала лише вона. Як би я не жила, все одно помру, чи не краще жити так, як хочеться? Проте, щось я надто далеко відійшла від оригінального сюжету. Чому раптом головний герой зацікавився мною?...

ОНОВЛЕННЯ
5 з 50+

Принцеса-сокіл

 • ВЕБМАНХВА
10

Зелле, восьма королівська принцеса Роймонда, яка була доведена до межі поразки у війні. Її викрав ворог, а коли вона прокинулася… Стала птахом?! На щастя чи на жаль, як птах-вісник Головнокомандувача, Валхайла! Вона бореться за свою країну, навіть перебуваючи в тілі птаха. Але ви не можете навіть ставитися до мене, як до птаха!! "Гвіккк!"

ОНОВЛЕННЯ
13 з 20+

До зустрічі, мій королю

 • ВЕБМАНЬХВА
9.7

Чжан Лі бачить, як його улюблена «кам'яна статуя» зникає на його очах. Вражений горем і докорами сумління, він подорожує в часі та прибуває в Ельбіс, міфічну стародавню цивілізацію, яка таємничим чином загинула. Нарешті він знову стикається з «кам’яною статуєю», але виявляє, що він не старий плакса, який щодня чіплявся до нього, а холодний, безжальний «тиран». Чи зможе він залишитися з ним цього разу...?

ОНОВЛЕННЯ
24 з 20+

DARK MOON

 • ВЕБМАНХВА
8.8

Ласкаво просимо до Ріверфілда, де найпопулярніші хлопчики двох ворогуючих шкіл виявляються вампірами та перевертнями. Коли таємнича нова студентка Суха переходить до Ріверфілду, суперники виявляють незрозумілу тягу до неї. У той час як жахливі події починають стрясати місто, забуте минуле хлопців повільно починає розплутуватися... і їхній світ перевертається з ніг на голову.

ОНОВЛЕННЯ
2 з 20+

Північний герцог потребує теплих обіймів

 • ВЕБМАНХВА
9

Талановита імперська чарівниця Ніша укладає незвичну угоду з королем Фреєм та відправляється на місію зняти прокляття з Великого Герцога Півночі Ланфела Делора! Виявляється, смаглявий і красивий герцог Ланфел не такий сильний, як здається, і схоже, що морозні сірі зимові дні занадто важкі для слабкого тіла герцога. Поки Ніша досліджує садибу герцога, щоб зняти його прокляття, вона одночасно стає його доглядачкою. Вона навіть не підозрює, що її угода з королем Фреєм може нерчікувано зблизити її...

ОНОВЛЕННЯ
15 з 34

Непереможна принцеса сьогодні знову нудьгує

 • ВЕБМАНХВА
9.6

Данте Ренатус, котра в минулому житті посіла почесне місце імператриці завдяки своїй майстерності фехтування, через 500 років переродилась «Хеленою» - донькою герцога Перески. «Навіщо мені друге життя? Я насолоджувалась тими благами, які мала у попередньому, і спробувала все, чого тільки бажала моя душа. Все те, чим я займаюсь зараз здається мені неймовірно нудним.» Та раптом, задля уникнення боротьби за владу, її герцогство відвідує принц Цезар. Принцеса визнає його талант, приймаючи рішення...

ОНОВЛЕННЯ
17 з 20+

Я маю серце дракона

 • ВЕБМАНХВА
9.1

Усе своє життя Ару знала, що славетна воітелька Шерон тисячу років тому перемогла злісного дракона, тим самим врятував своє місто. Ару виросла в місті, сповненому поваги та вдячності до геройки. Однак одного разу, коли Ару ледь не загинула в полум'ї, її врятував невідомий чоловік, який стверджує, що він реінкарнація дракона, а вона його Шерон. Це мила та романтична фантазія про возз'єднання кохання через віки.

ОНОВЛЕННЯ
6.1 з 300+

Світ Цанланя

 • ВЕБМАНЬХВА
10

Віртуальна гра у VRMMO під назвою «Світ Цанланя». У цій грі найсильнішим гравцем є Янь Мо Ґе. Насправді ж це дівчина на ім'я Сяо Вань, яка має відразу 2 акаунти в грі. Одного разу, під час оновлення, головну героїню скинула зі скелі богиня Лін Сюе, але Сяо Вань не померла, а опинилася в іншому світі. Що ж тепер чекає на Сяо Вань? Чи залишиться вона у цьому світі назавжди?

ОНОВЛЕННЯ
34 з 80

Лиходій дізнався моє справжнє обличчя

 • ВЕБМАНХВА
9.7

Со Юрі є багатообіцяючим талантом кендо, поки вона не потрапила в аварію і не була змушена жити простим, нудним життям. Після чергової аварії, повертаючись додому, Со Юрі виявила, що її перенесли в роман «Пісня місяця». Її особистістю в цьому романі була старша сестра-близнюк Селена. Доля Селени, врешті-решт, буде руйнівною, і, незважаючи на те, що вона лише побічний персонаж, вона хотіла врятувати свою сім’ю. З цієї причини вона була змушена зайняти вакансію свого брата Селестіна в лицарській...

ОНОВЛЕННЯ
22 з 22+

Сестро, у цьому житті я - королева

 • ВЕБМАНХВА
9.5

Її наречений, сестра та батьки. Аріадна повернулася на 14 років у минуле, у той день, коли її всі покинули. "Дідько! Просто зараз я намагаюся свататися до тебе!" - наречений, який почав поводитися зовсім не так, як у минулому. "Не плач, Аріадно. Хіба ти не знаєш, як подобаєшся мені?" -і добрий принц, котрий закохався у неї з першого погляду. Цього разу вона помститься усім і стане королевою.

ОНОВЛЕННЯ
88 з 213

Адоніс

 • ВЕБМАНХВА
8.9

Яна та Архад мали багато спільного. Вони обоє піклувались тільки про себе і були шалено одержимі один одним. Різниця в тому, що одна хотіла його тепла, а другий хотів її покірності. Хоча життя Яни зупинилося в жаркій битві проти імператора Архада, по невідомим причинам вона переродилась в своє минуле. Двоє людей, що зіткнулись з нещастям в своїх минулих життях, мають шанс зустрітись знову. Трагедія минулого повториться знову чи яна зможе змінити хід історії?