Вампіри

ОНОВЛЕННЯ
24 з 20+

DARK MOON

 • ВЕБМАНХВА
8.8

Ласкаво просимо до Ріверфілда, де найпопулярніші хлопчики двох ворогуючих шкіл виявляються вампірами та перевертнями. Коли таємнича нова студентка Суха переходить до Ріверфілду, суперники виявляють незрозумілу тягу до неї. У той час як жахливі події починають стрясати місто, забуте минуле хлопців повільно починає розплутуватися... і їхній світ перевертається з ніг на голову.

7 з 87

Як виростити кажана

 • ВЕБМАНХВА
 • 18+
9.7

Пак Мін Гьом — хлопець з захворюванням, через яке в нього надлишок крові. Кім Чун Cам — вампір полукровка, який потребує крові для підтримання своєї життєдіяльності. Так починаються незвичайні симбіотичні відносини між "хижаком" та "здобиччю".

61 з 129+

Поклик ночі

 • МАНҐА
9.4

Позбавлений можливості спати, не задоволений своїм повсякденним життям, Ко Яморі перестає ходити до школи та береться поночі блукати вулицями. Там він зустрічає дівчину, на ім’я Надзуна Нанакуса, котра надає життю Ко нову сутність; укусом у шию і наступним перетворенням його на вампіра.

1 з 1

Аргентум

 • ВЕБМАНХВА
10

Катерина Вишеньська-Курц — вампір. Ліна Рюзенфаль — вампір. Олексій Вишенський — мисливець на вампірів. Вероніка Бакало — мисливець на вампірів. Що саме поєднує цих чотирьох? По перше той факт, що колись вони були однокласниками та навіть більше. Кохання. Дружба. Родинна. Хіба це не найсильніші зв’язки? Та що вони означають, коли ви знаходитеся по різні сторони барикад?

1 з 3

Ласкаво просимо до інтимної ночі

 • МАНХВА
 • 18+
10

Лео помирає після того, як грабіжник підрізав його і втік. Але до того як знепритомніти, головний герой щосили бореться за своє життя. Лео прокидається в чужому ліжку й дізнається, що його врятував Овен Бентлі, популярна знаменитість. Більше того, виявляється, що Овен – вампір, і що йому довелося перетворити й Лео на собі подібного, аби врятувати його! Але Овен має ще одну таємницю, яку він, здається, відчайдушно приховує. Що ж це за секрет такий? І як Лео дізнається правду?

6 з 93

Лицар-вампір

 • МАНҐА
 • 16+
10

Дія «Лицар-вампір» відбувається в Академії Крос, престижному приватному навчальному закладі з незовсім звичайними класами. В Академії Крос два відділення: Денне і Нічне. На Денному вчаться звичайні люди, а учні Нічного вважаються елітою. Студенти Денного класу і їх викладачі не знають, що насправді всі учні Нічного класу — вампіри. Головна героїня, Юукі Крос, вихованка директора Академії. Разом із Зеро Кірію — іншим вихованцем директора Крос і спадкоємцем клану мисливців на вампірів — вона, як...

2 з 1+

Володар тіней: Історія "А"

 • ВЕБМАНХВА
 • 18+
0

Головного героя звати Крістіан, йому 29 років, і він пішов по стопах свого батька і став священиком у католицькій церкві. Сам він не хотів бути священиком, але у нього не було вибору. Повільно працюючи день за днем, він отримує книгу від таємничого прихожанина, цей подарунок був особливим і призначався тільки для нього. Так сталося, що в той день Крістіан затримався на роботі допізна. Книга виявилася не звичайною, і раптом вона відкрила портал і перенесла нашого героя в інший світ. Світ меча і...

6 з 40

Кривава Мері

 • МАНҐА
10

Йокогамська історія про священника, бажанням якого було "вижити", та вампіра, що "хотів померти". Після сотень років, Мері - безсмертний вампір, бажаючи померти - нарешті знайшов місцезнаходження Марії, екзорциста, який володіє "кров'ю Марії", що може його знищити. Але, як виявилося, Марія, якого від знайшов, не той "Марія"! Однак, оскільки Марія успадкував силу "крові Марії", то постійно стає мішенню вампірів, не встигаючи перевести подих...І ось, Марія робить пропозицію від якої вампір не...

4 з 95

Кривавий шкет

 • МАНҐА
 • 16+
9.8

Вампір Стаз — один із наймогутніших місцевих босів у світі демонів, який відбивається від усіх, хто наважується кинути йому виклик. Але насправді, грізний Стаз одержимий людською культурою, особливо відеоіграми, мангою та всім, що походить з Японії! Коли японка блукає у світі демонів, Стаз не може дочекатися зустрічі з людиною та дізнатися все, що може про її світ. На жаль, перш ніж він встигає її щось запитати, дівчину вбиває один із його потенційних узурпаторів, залишаючи лише її голу душу....

7 з 187

Солодкі Сліди Укусів

 • ВЕБМАНЬХВА
 • 18+
9.7

Благородний принц-вампір закохується в слугу людської крові... від відмови до прийняття, вона починає турбуватися про нього та вирішувати проблеми за нього... Однак у цьому протистоянні між ними є прогалини в статусі, класах і ненависті між вампірами і людьми. Вони нарешті порушать правило і будуть разом?

9 з 105+

Моя їжа здається дуже милою

 • ВЕБМАНЬХВА
9.5

Вампірку, яка спала майже двісті років, Марію, випадково розбудила дівчина-перевертень, відчинивши труну. Вовкулака тепер проклята. Дві дівчини вирушили в дорогу до міста.

1 з 4

Китайський Блакитний Жасмін

 • МАНҐА
 • 18+
10

З давніх-давен вампіри населяли темряву. Вони були безсмертним кланом, який ділився кольором райдужної оболонки зі своїм партнером... Аж до появи прекрасної дівчини «Жасмін». Обидва її ока блищали блакитними іскорками. Вона теж вампір, але яка її мета?! Наважтеся відкрити сувій з легендою про прекрасну танцівницю Китайський Блакитний Жасмін...!

5 з 20

Лиходійка хоче граціозно померти

 • ВЕБМАНХВА
9.8

Після невдалої спроби покінчити власне життя самогубством головна героїня відроджується в тілі вампірки, яка не може померти. На своє розчарування, вона виявляє, що вона Луна, останній бос роману «Мисливець і свята», який вона прочитала перед тим, як стрибнути на смерть. Вона усвідомлює, що її шанс на спокійну смерть — це тривалий і болісний кінець, який судився їй від рук героїв роману. «Будь ласка, чи не можу я просто померти з миром?!!!» Залишилося багато століть, поки головні герої навіть...

10 (119) з 118

Серафим Кінця

 • МАНҐА
 • 18+
10

Коли сурми апокаліпсису проголошують падіння людства, вампіри виходять з тіні, щоб керувати землею. Після того, як сім'ю Юічіро вбивають, він хоче лише одного - помститися, вбивши кожного вампіра. Мрія Юічіро майже нездійсненна, враховуючи, що вампіри в сім разів сильніші за людей, і єдиний спосіб вбити їх — це оволодіти "Проклятим спорядженням", сучасною демонічною зброєю.

15 з 119

Апельсиновий мармелад

 • ВЕБМАНХВА
 • 12+
9.9

Колись на вампірів полювали, намагаючись знищити всіх до єдиного, але протягом останніх 200 років існує мирний договір між ними та людьми. Тепер вампіри живуть серед нас, приховуючи свою природу та вживаючи лише свинячу кров. Однак за своєю природою вони все ще є хижаками та досі інстинктивно жадають людської крові. Сприймаючи вампірів як монстрів, люди цураються їх і бажають вимирання. Це історія про дівчину на ім'я Пек Ма Рі, яка намагається приховати свою особистість від світу. Поки одного...

1 з 130

історії монстрів

 • МАНҐА
10

Койомі Арарагі - учень третього класу старшої школи, який дивом пережив зустріч із вампіром, у результаті якої він ледь не втратив свою людяність. В один зі шкільних днів він рятує від падіння зі сходів свою мовчазну і замкнуту однокласницю, Хітагі Сенджьоґахару, і з подивом виявляє, що та в буквальному сенсі практично не має ваги. Подолавши сумніви дівчини, Койомі все ж вдається переконати її відвідати Меме Ошіно, який, незважаючи на сумнівну зовнішність, встиг зарекомендувати себе як умілий...

2 з 3.5

Рубінова кров

 • МАНҐА
 • 16+
10

Лулу - маленька дівчинка-вампір, чиє праве око сяє червоним полум'ям. Під керівництвом похмурого Гау вона вчиться тому, що необхідно їй у новому "житті", попутно подорожуючи місцями, що впливають на становлення кожної людини.

4 з 64

Банк крові

 • ВЕБМАНХВА
 • 18+
9.7

Світ, в якому вампіри височіють над людьми. Ласкаво просимо до Банку Крові, який завжди сповнений приторним ароматом заліза. Перший — працьовитий банкір на якого не діють феромони вампірів. Інший — лорд Сель, який одного разу навідався в банк для інспекції. Під час доповіді Сель не зводить з Першого пильного погляду. А пізніше... йде за ним в туалет!

8 з 25

Моя кров та душа для тебе

 • ВЕБМАНХВА
 • 18+
9.3

Все починається з того, що вони зустрілися в гей-клубі як партнери на одну ніч, але тепер стали тими, хто готовий довірити свою кров і душу один одному.

0 з 0

Я не вигадав назви для своєї манґи

10

Честно, я не знаю що сказати оскільки з сюжету в мене є тілько є деякі доробки, тому, сподіваюсь, що з часом можливо буде корегувати сторінку манґи..

8 з 63

Таємниця підлеглого Кім

 • ВЕБМАНХВА
 • 18+
9.8

Працівник Кім уже п'ять років працює в одній компанії. І має одну таємницю, про яку не повинен знати ніхто. Адже він — той, хто народився від людини та вампіра. І ось одного разу через одну маленьку помилку його життя кардинально змінюється... і винен у цьому його бос.

7 з 90

Медова кров

 • ВЕБМАНХВА
10

Коли дочка шамана “зв'язується” з вампіром, якому кілька століть, це любов їх пов'язує чи щось більш зловісне? Ця історія про двох невдах і їх химерну, фантастичну метушню, щоб знайти одне одного.

3 з 36

Вассалорд

 • МАНҐА
 • 16+
10

Найсильніший кібер-мисливець на вампірів Чарлі пишається тим, що є священником, хоча в той же час він — вампір, що відмовляється від людської крові. Він вбив багатьох вампірів через огиду до свого роду, але сам так і не зміг жити без крові. Розуміючи, що йому не уникнути прокляття, він п'є лиш кров його володаря «чистокровного вампіра» Рейфуро. Яка доля чекає на двох вампірів, зв'язаних разом прокляттям крові!??

11 з 56

Мемуари Ванітаса

 • МАНҐА
 • 16+
9.5

Париж, кінець 19 століття. Ное вперше прибуває до міста у пошуках таємничої книги «Гримуар Ванітаса». Усім вампірам відома легенда про цей гримуар та його здатність спотворювати справжні імена вампірів Багряного Місяця. Несподіване зіткнення приводить Ное до юнака, котрий зве себе лікарем вампірів. Він виявляється звичайною людиною… яка володіє саме тим, заради чого Ное прибув до Парижу. Загадковий лікар успадкував ім'я і гримуар Ванітаса, але які ще секрети він ховає у своєму рукаві і яку долю...