Драма

ОНОВЛЕННЯ
13 з 57

Хлопець-перлина

 • ВЕБ-МАНХВА
 • 18+
9.8

Ду Шик опинився у безвихідному становищі. Втікши разом з грошима з ґей-бару у якому він працював, йому доводиться шукати притулку у невеликому прибережному містечку. Коштів дедалі все менше і менше, а їсти хочеться! Тому він приходить у кафе, аби втамувати свій голод. Але не маючи грошей щоб заплатити за їжу, він кидається геть, залишивши Джу Ха, офіціанта, оплатити його замовлення. Пізніше, коли Ду Шик повертається щоб сплатити свій борг, його зустрічає огидна сцена, яка дає дражливий проблиск...

ОНОВЛЕННЯ
83 з 134

Що каже лисиця?

 • ВЕБ-МАНХВА
 • 18+
9.6

Чжу Сончжі - нова робітниця в компанії по розробці ігор "Hello". Сон Сумін - її менеджерка. Сумін починає проявляти інтерес до Сончжі, але це не подобається колишній менеджерки - Бек Седжу. Як саме будуть розвиватися їхні стосунки ? Що буде робити Седжу ?

ОНОВЛЕННЯ
9 з 51

Диявол теж плаче: -Бачення Ві-

 • МАНҐА
 • 16+
10

Спін-офф останньої гри, Devil May Cry 5, почався на ура! Головний герой — «Ві», таємничий чоловік, який використовує трьох демонів. Окрім таємниці його народження, його зустрічі з демонами та приквела до основної історії, що веде до контракту, історія розповідається з точки зору Ві, яка є ексклюзивною для спін-оффу!

ОНОВЛЕННЯ
0 з 110

Хранителі агнця

 • ВЕБ-МАНХВА
 • 16+
0

Харі звичайна дівчина. Звісно, вона геть нічого не пам'ятає з того часу, коли була дитиною, але крім цього вона просто відносно невідома актриса, яка мріє стати великою. Все добре. Тобто, до тих пір, поки її не викрадуть. На щастя, Харі вдається вийти з того інциденту відносно неушкодженою, але… Чому чоловік, який врятував її, слідкує за нею? Яке відношення має справа зниклої двадцятирічної давності? Які секрети будуть розкопані зі зниклих спогадів Харі? Нова веб-манхва від творця «Темного раю»!

ОНОВЛЕННЯ
30 з 43

Посібник з виховання дракона

 • ВЕБ-МАНЬХВА
 • 16+
10

На світанку виконавиця головної ролі раптово померла на станції метро через перевтому. "Якщо реінкарнація існує, будь ласка, нехай я народжуся із золотою ложкою у роті. Я хочу мати владу, а також незмірне багатство, яке неможливо витратити". Ці останні слова, задумані як напівжарт, якимось чином стали реальністю! Душа головної героїні перемістилася у гру, де вона стала справжньою принцесою. Невже це і є легендарна карма?!

ОНОВЛЕННЯ
17 з 58

Принцеса, що запам'ятала зрадника

 • ВЕБ-МАНХВА
9.9

Після падіння імператорської родини від рук гомункулів, сьома принцеса Івенроуз вмирає, випивши отруту, запропоновану сестрою. Прокинувшись, вона дізнається, що повернулася на вісім років назад і вирішує зробити Міхаеліса, короля гомункулів і чудовиська, своїм особистим лицарем, щоб запобігти повстанню та гибелі свого роду. "Міхаелісе, ти мені потрібен. Дуже сильно."

ОНОВЛЕННЯ
11 з 11

Франкенштейн: Збірка історій Джюнджі Іто

 • МАНҐА
8.8

Віктор Франкенштейн - перспективний благородний вчений, який прагне розкрити таємниці життя. Керований бажанням створити живу істоту, Віктор починає конструювати істоту з частин людей, що померли. Благородний від початку задум, втілений у життя, мав руйнівні наслідки, його тріумф швидко перетворюється на жах. Також у збірці 6 історій Ошікірі - старшокласника, який живе у величезному маєтку, пов’язаному з паралельним світом, та інші дивовижні історії.

ОНОВЛЕННЯ
6 з 38

Ласкаво просимо до класу еліти

 • МАНҐА
9.8

Старша школа Кодо Ікусей, престижний навчальний заклад із чудовими показниками - 100% учнів вступають до університетів або знаходять роботу. Учням дозволено ходити з будь-якими зачісками та приносити будь-які особисті речі. Кодо Ікусей - школа, схожа на рай, але правда полягає в тому, що такий підхід застосовується тільки до найблискучіших учнів. Головний герой, Кіетака Аянокоджі, навчається у класі D, куди адміністрація школи "зливає" студентів з низькою "успішністю".

ОНОВЛЕННЯ
42 з 120+

Я хочу стати тобою хоча б на один день

 • ВЕБ-МАНХВА
9.7

Дочку графа, Психею, всі обожнюють. Ту, що забрала в мене все. Ту, що завжди отримує те, що хоче. Я хотіла б стати нею, хоча б на один день.

ОНОВЛЕННЯ
7 з 67

В картині феї є демон

 • ВЕБ-МАНЬХВА
 • 18+
10

Начальник Є Фан є заступником директора Бюро безпеки. Він зустрічає вчителя Бая, чоловіка, який дуже схожий на свого вчителя, який зник безвісти понад 400 років тому під час розслідування справи про надприродне вбивство біля Академії образотворчих мистецтв. Чи є вчитель Бай тим, кого шеф Є шукав сотні років?

ОНОВЛЕННЯ
15 (66) з 190

Магічна Битва

 • МАНҐА
 • 16+
9.9

Ітадорі Юуджі - надзвичайно талановитий старшокласник із Сендаю. Утім, хоч він і вправний спортсмен, його не цікавлять спортивні клуби: він піклується про свого дідуся, що лежить у місцевій лікарні. Все змінюється, коли через жартівливий спіритичний сеанс на Юуджі та його друзів раптово нападають моторошні чудовиська, яких дивакуватий незнайомець, Фушіґуро Меґумі, чомусь називає прокляттями. Аби врятувати себе та друзів, Юуджі змушений ризикнути - і так випадково стати вмістилищем легендарного,...

ОНОВЛЕННЯ
3 з 3

Пристріт

10

Упав ніж - чекай на гостя. Надів одяг навиворіт - будеш битий. Пес виє посеред ночі - нечиста сила хоче втрутитися у твоє життя... Не могла ж доросла людина вірити у якісь нісенітниці? А отже повірив і я. Коли малий став жити із нами, він ніби навмисне бризкав водою, розсипав сіль, клав ключі на стіл.. З його появою у нас навіть дзеркало тріснуло! Він - ходяча погана прикмета.

ОНОВЛЕННЯ
3 з 30+

Не корися герцогу, якщо наважишся

 • ВЕБ-МАНХВА
10

Ти ніколи не повинна бачити обличчя герцога. Після смерті другого чоловіка батько змушує Лілі вийти заміж втретє. Подейкують, що її новий чоловік був жахливим розпалювачем війни, але, на подив Лілі, герцог виявився доброю людиною та чоловіком. Є лише одна заковика… вона ніколи не повинна бачити його обличчя.

ОНОВЛЕННЯ
20 з 50+

У пошуках Камелії

 • ВЕБ-МАНХВА
10

Її життя - суцільна брехня. Камелії було всього 12 років, коли вона втратила можливість бути собою. Дівчину забрали від матері та змусили відігравати роль сина аристократичної родини. І хоча з тих пір вона опутана невидими нитками безлічі таємниць та обманів, усередині Камелія все ще пам'ятає справжню себе. Тому вона буде боротися за право повернути своє ім'я та своє життя.

ОНОВЛЕННЯ
3 з 63

Кіт у картонній коробці

 • ВЕБ-МАНХВА
 • 16+
10

Сон Ву не може позбутися суму та відчаю після втрати свого вірного пса Вінтера, з яким провів 22 роки "пліч-о-пліч". Одного разу, перед дверима своєї квартири, він знаходить милого безхатнього котика у коробці. Не в змозі залишити його на свавілля долі, він забирає його додому. Однак, наступного ранку, Сон Ву прокидається не з маленьким ніжним кошеням, а з дорослим красивим хлопцем! "Ви мій господар!", каже він. Чим обернеться спільне життя Сон Ву та Кошеня?

ОНОВЛЕННЯ
2 з 75

Історія про Імператора, який повернув час назад

 • ВЕБ-МАНХВА
9.7

Тільки після смерті імператриці Ліззі імператор Леон усвідомив свою дурість і пошкодував про це, але було вже пізно. За бажанням Леона відьма з Годинникової вежі повернула час назад до того дня, коли Леон вперше зустрів імператрицю Ліззі, і все, що залишалося Леонові, який повернувся в минуле, - зробити Ліззі щасливою. Але вплив повороту часу виявився сильнішим, ніж він думав. Чи зможе Леон зробити Ліззі щасливою?

ОНОВЛЕННЯ
12 з 32

Апорія

 • ВЕБ-МАНХВА
 • 18+
9.8

Менеджер Гудза-Ву знайомиться з одним із відвідувачів VIP-клубу, Юнгемом. Разом вони проводять спекотну ніч і Юнгем виявляє свої садистські нахили. Однак Гудза-Ву погоджується на відносини домінування та підпорядкування. До чого все це приведе?

ОНОВЛЕННЯ
4 з ХХ

Я виростила звіра

 • ВЕБ-МАНХВА
10

Блондіна- принцесса-напівкровка яка все своє життя жила бідно. Через незрозуміле походження її постійно гнобили та зневажали. Одного разу вона підібрала кота й вирішила його вилікувати.Тільки от милий чорний кіт виявився.....

ОНОВЛЕННЯ
1 з 6

Історії будівлі КванҐон: Цукерочку, будь ласка!

 • ВЕБ-МАНХВА
 • 18+
9.8

До компанії, де працює Ха Ґон, влаштувався його молодшим помічником Ун, що йде його стопами. Їм обом знадобиться деякий час, щоб зрозуміти почуття один до одного, та чомусь Ун продовжує уникати контакту з Ха Ґоном. Зрештою Ха Ґон відвідує будинок Уна, і йому спадає на думку одна річ, від якої в той же час його охоплює почуття збудження. Пов'язані історії Її слабкість

ОНОВЛЕННЯ
18 з 20+

Зламана обручка: Цей шлюб все одно провалиться

 • ВЕБ-МАНХВА
9.8

Шестирічна Інес звертає увагу на красеня-спадкоємця дому Ескаланте та оголошує його своїм нареченим. Оскільки усі знатні чоловіки для неї однакові, вона подумала, що могла хоча би вибрати гарненького. Але лорд Карсель ще не готовий до такого роду зобов’язань. Він проводить наступні півтора десятиліття, уникаючи шлюбу за будь-яку ціну! На щастя, для Інес це не проблема, оскільки фіаско цього заміжжя — це саме те, чого вона хоче. Таким чином Карсель отримує благословення на походеньки, допоки він...

ОНОВЛЕННЯ
14 з 85

Ноги, що не можуть йти

 • ВЕБ-МАНХВА
 • 18+
10

«Хочеш жити на дні, працюючи, як собака? Або підійти до мене, щоб віддати свій борг?» Суйонґа, колишнього боксера, який закінчив кар'єру через травму ноги, затримав Тесон, приватний лихвар, щоб він виплатив борг свого батька, про який він навіть не знав. Але Тесон, здається, зацікавлений у стійкій фігурі Суйонґа... Чи стане пропозиція Тесонґа новим мостом для Суйонґа? Або інше пекло?

ОНОВЛЕННЯ
20 з 77

Тиран – найкраща пара лиходійці

 • ВЕБ-МАНХВА
9.8

Одного разу тиранічний імператор Естіан надіслав пропозицію заручин позашлюбній принцесі Сесіль. Проблемну наречену з клопотом привели в імперію, але коли та побачила обличчя майбутнього чоловіка, передумала зривати весілля. "- Ти незрівнянна красуня Сесіль, чи не так ?" Вона кохала свого чоловіка, а той кохав її. Чи потрібно героїні стати лиходійкою, щоб щасливо жити зі своїм чоловіком тираном ?

ОНОВЛЕННЯ
32 з 58

Ніч на пам'ять

 • ВЕБ-МАНХВА
 • 18+
9.2

Коли я розплющив очі, перше, що я зрозумів: я мертвий. Хто я? Чому я блукаю цим місцем? І хто цей хлопчина, який навідує мою могилу кожного тижня?

ОНОВЛЕННЯ
5 з 12

Терапія

 • МАНҐА
 • 18+
9.8

Нещодавно кинутий, і дуже прямолінійний Шизума намагається приборкати свою скорботу, але залишає цю ідею, коли його кидає партнер! Він намагається все пояснити Мінато: його п’яний говір, що він нічого не пам’ятає про їхню ніч разом. Мінато таємно клянеться спокусити його знову, а потім кинути, в знак помсти! Але навіть найкращі плани можуть зіпсуватися, коли Купідон досягає свого.