Йонкома

112 з 431

Моторошна Кішка та Моє дивне життя з Нею

  • МАНҐА
9.9

Флора щойно переїхала в старий замок, який дістався їй у спадок, але там уже живе моторошна кицюня! З того моменту, як вона показалась новій господарці будинку, почалося їхнє дивне співжиття!

15 з 24

Старшокласниця та мама її однокласника

  • МАНҐА
8.8

Юка Накашіма закохалася в Міхоко, матір свого однокласника. Що ж із цього вийде?

4 з 10

Проєкт Секай! Офіційна збірка коміксів

  • МАНҐА
10

«Секай – неймовірний світ, створений із поєднання ваших почуттів, емоцій та бажань...» Пориньте в будні своїх улюблених персонажів разом із офіційною збіркою коміксів по грі "Project SEKAI". Дізнайтеся більше про їхнє життя й вподобання, стосунки між та поза гуртом і не тільки! Чи готові ви до цікавої подорожі разом із власниками Секаю, Міку та її друзями?..

438 з 500+

Хеталія: Світові☆Зорі

  • МАНҐА
  • 12+
9

Що якби країна Iталiя стала однією з звичайних людей? Через свою беззаперечну веселість він не втратить можливості зробити комплімент будь-якій дівчині, яку побачить. Тоді немає жодного сумніву, що Німеччина буде скромною та сильною особою,а Японія - серйозною! Антропоморфна комедія про країн за участю відомих історичних постатей!

1 з 365

Щоденник інтроверта

10

Щоденник інтроверта-збірник невеличких життєвих коміксів.

2 з 10

Ґеншін доджінші від @slow740

  • ДОДЖІНШІ
  • 18+
10

Серія жартівлих йонком по грі Genshin Impact, у яких Мандрівниця Люмін шукає собі дружину та оцінює... особисті якості кожної "вайфу". Автором доджінші є 一慧 @slow740.

8 з 10

НЮ: карнавал (Йонкома)

  • МАНҐА
  • 16+
10

Багато сотень років тому, духи стихій на континенті Кляйн спричиняли повний хаос. Щоб спинити цей безлад, Великий Чаклун — людина, відома як Х'юї, вирішив побудувати п'ять вівтарів по цілій землі, в кожен з яких був імплантований гігантський дорогоцінний камінь. Це надало йому змогу регулювати та запечатувати незбалансовані елементи. Відтоді, кожний десяток років Х’юї та члени його клану відправлялися в подорож, щоб зберегти дорогоцінні камені та печатки на кожному з п’яти вівтарів. Однак,...

3 з 23

Хеталія: Держави Осі

  • МАНҐА
10

Пародійна манґа про країни світу, їхнє минуле та сучасність. Держави Осі – це Німеччина, Японія та Італія. Останню автор і обізвав Хеталією. Це головний персонаж, навколо якого розкручується сюжет. Серед розмаїття представлених у манзі країн манґака не забув і про Україну разом з її найближчими сусідами – молодшими братом і сестрою – Росією та Білоруссю.