Джьосей

ОНОВЛЕННЯ
6 з 6

Домашній вовчок

 • МАНХВА
 • 18+
10

Відьма Лайла вивчає задоволення, які може відчувати людське тіло. Шукаючи фамільяра, вона купує дикого червоноокого вовка. Проте він виявився перевертнем, що напав на Лайлу, коли та спала. Чи вдасться відьмі продовжити досліди та приборкати бунтівного фамільяра?

ОНОВЛЕННЯ
5,5 з 12

У цього кохання немає майбутнього

 • МАНҐА
 • 18+
10

Юдзі Масе - популярний серед дівчат студент, мовчазний і закритий юнак. Щодня він повинен ховати від світу ненависть до власного тіла. Юдзі хотів би народитися жінкою. Заздрячи кожній дівчині, у якої є те, чого в нього ніколи не буде, він розуміє, що в його коханні немає майбутнього

ОНОВЛЕННЯ
4 з 10+

Мертвий хлопець

 • 16+
10

Дівчина, намагаючись вижити у зомбі апокаліпсисі, знайшла собі хлопця! Але є одна проблема... він мертвий!

ОНОВЛЕННЯ
0 з 63

Ганс та Емілі

 • МАНХВА
10

Ганс – студент із Кореї, який переїхав до Сан-Франциско, щоб вивчати мистецтво. Емілі — нахабна принцеса з Квіткового королівства, яка жартує і нудьгує, як усі. Крім цього, вона золота рибка. Це початок сучасної фантастичної історії кохання, дія якої відбувається в Сан-Франциско.

14 з 302

Сир у мишоловці

 • МАНХВА
9.7

Повернувшись до коледжу після річної перерви, Хон Соль зустрічає підозріло ідеального хлопця на ім’я Ю Чжон. Відтоді її життя змінилося на гірше, і Соль була впевнена, що це все завдяки Ю Чону. Так чому ж він раптом став таким дружнім до неї через рік?

20 з 182

Королева зі скальпелем

 • ВЕБ-МАНХВА
9.7

У першому житті вона була жахливою королевою, що накликала на країну біди і спалена своїм же королем на багатті. У другій – стала талановитим хірургом, що спокутує свою провину за минуле, рятуючи людей. Але через авіакатастрофу талановитий хірург Сон Чжі Хьон повернулася до свого першого життя! На цей раз вона вирішила все змінити, ставши лікарем.

10 з 103

Опівнічна макова земля

 • ВЕБ-МАНХВА
 • 16+
10

Після жахливого відкриття в сільській глибинці, життя редакторки книжок із маленького містечка заплутується з молодим босом мафії та його страшним охоронцем… і кожен крок дівчини затягує її глибше в повний небезпеки кримінальний і жорстокий світ міста.

1 з 120

Звір з квітами

 • МАНХВА
10

Фантастичний комікс про лютого Звіра, що прикидається цуценям, щоб отримати любов, і Дівчину, що виховує Звіра, незважаючи на те, ким він є насправді.

4 з 10+

Сім'я мого чоловіка одержима мною

 • МАНХВА
9.7

Моя сім'я і мій коханий мене вбили. Лише через спадщину. Я повернулася в минуле, щоб захистити своє життя і спадщину. Мені спало на думку одружитися з герцогом Лапілеоном, який був оточений чутками про прокляту родину. Тепер мені просто потрібно безпечно розлучитися... «Мадам, ви думали, що зможете покинути мене тепер?» Мій чоловік, який став трохи дивним, і навіть уся його сім'я стала одержима мною.

2 з 98

Що не так із секретаркою Кім?

 • МАНХВА
10

Гарний, насичений і зарозумілий Йонджун є віце-президентом великої корпорації. Місо була його ідеальною секретаркою, практично легендою, яка пережила свого нарцисичного боса протягом 9 довгих років. Але тепер, коли вона звільняється, чи справді немає нічого — чи нікого — що могло б перешкодити їй піти? «Будь ласка, не кидай мене, мій ідеальний секретар!»

23 з 56

Піхотинка

 • МАНҐА
9.3

Юі – звичайна лінива і ні в чому не зацікавлена старшокласниця. Єдине, до чого вона здібна, – це біг. Її молодший брат винаходить машину часу, і зовсім випадково дівчина переноситься в період Сенґоку. Там вона зустрічає справжнього красунчика, в якого ж одразу закохується. Та от лихо: її записали в піхотинці і вважають хлопцем!

10 з 13

Заради Чого Я Вирішила Вмерти

 • МАНХВА
10

Джи О, старшокласниця, яка отримала серйозну травму перед Національними змаганнями з тхеквондо, переживає пізнє статеве дозрівання. Ча Гьоль, якого випадково зустрічає Джи О, не виглядає невинним хлопчиком, він жартує і вганяє дівчину в фарбу. Тільки от його оточення виглядає небезпечно і розум каже, що варто його побоюватись. «Я розумію, що треба бути розважливою, але я не можу позбутися думок про нього. Цей хлопець… подобається мені?»

5 з 17

Якщо ти хочеш вирватися з цього світу

 • МАНҐА
10

Коїдзумі Канна закохана в чоловіка, який прийшов до ресторану, в якому вона працює і замовив бургер без цибулі. Якби вона знала, що Тожу Рен зацікавлен нею зовсім з іншої причини. Канна виявляється дзеркальним відображенням жінки, яку він знав дуже давно. Саме з цієї причини він рятує її з автомобільної аварії, в якій вона ледь не загинула. Але життя, яке він дає Канні, значно відрізняється від того, яким вона жила раніше, і вона не впевнена, що це саме те життя, яке вона хоче.

11 з 52

Вбити лиходійку

 • МАНХВА
9.7

У романі я перевтілилася в тіло лиходійки на ім'я Еліза, яка отруїлася, коли її наречений, принц, одружився на її подрузі дитинства, служниці Олені. З того моменту, як я зрозуміла це, у мене була тільки одна мета. Втеча від світу в цьому романі. Навіть після смерті я намагалася втекти з цього світу, але "світ" не дозволив мені цього. Однак, відкинувши шлях "Елізи" в оригінальному романі, чоловіки, які переслідували і ігнорували Еріс, почали благати її проявити інтерес і прихильність. "Хто ти?"-...

15 з 59

Кров пані Жизель

 • МАНХВА
 • 18+
9.6

Немов бунтівний дух, спійманий у пастку, Жизель, перебуваючи у шлюбі з жорстоким чоловіком, веде жалюгідне життя, граючи роль лагідної дружини та леді. Але одного разу вночі, блукаючи своїм новим будинком, Жизель виявляє маленького хлопчика, замкненого в клітці. Схоже, що він — це спадщина від ексцентричного батька її чоловіка. Хлопчика вважають монстром, «безсмертною квіткою, що живиться кров'ю». Незважаючи на свій страх, Жизель починає відвідувати хлопчика вночі. Чи зруйнують ці таємні...

1 з 55

Смерть Проти Романтики

 • МАНХВА
 • 12+
9

Ю Бі веде насичене життя легендарного майстра бойових мистецтв, полюючи за вбивцею свого батька. Шін Ву – відчужений підліток з привабливою зовнішністю, що має золоте серце і шукає свою «ту саму». Як у героїв жанрів, у них є чітка доля, якій вони повинні слідувати. Але через неймовірну примху долі їхні світи стикаються, і вони об'єднуються, щоб зійти з накресленого їм шляху. Їм доведеться змішати сюжет жанрів бойовика та романтики, щоб дати відсіч убивцям, смертельним хворобам та небажаним...

7 з 49

Зоокрамниця Жахів

 • МАНҐА
 • 18+
10

На заповненій димом алеї в китайському кварталі розмістилася зоокрамничка. Її власник, граф Ді, продає не звичайних домашніх тварин, а втілення любові та мрій в чарівних істотах. Але покупцеві варто бути обачним! Клієнти мусять підписати з графом Ді контракт. Якщо ж його розірвати, крамниця знімає з себе всіляку відповідальність за подальші події. Захоплюючий і жахливий погляд у саму глибину людської душі.

7 з 32

Апорія

 • МАНХВА
 • 18+
9.6

Менеджер Гудза-Ву знайомиться з одним із відвідувачів VIP-клубу, Юнгемом. Разом вони проводять спекотну ніч і Юнгем виявляє свої садистські нахили. Однак Гудза-Ву погоджується на відносини домінування та підпорядкування. До чого все це приведе?

9 з 48

Потрійний шлюб

 • МАНХВА
9.4

У ніч після четвертої річниці весілля зі спальні чоловіка Ріанни лунали стогони, що змінювались безперевними солодкими вигуками. «Нумо, скажи, що я краща за неї, давай». ...Це був голос її сестри-близнючки.

2 з 68

100 днів у Європі

 • ВЕБ-МАНХВА
10

Джіо зустрічає Харо в потязі до Праги. Доленосна зупинка знаменує початок їхньої 100-денної подорожі Європою.

10 з 98

Місячний сад

 • МАНХВА
 • 18+
9.2

Чарівні квіткові діви Місячного саду жадані всіма, оскільки, як відомо, вони забезпечують сексуальні задоволення, які не можна навіть уявити. Але Дохва, молода квіткова діва, яка ще не «зацвіла», готує зілля в надії уникнути своєї призначеної долі в публічному будинку. Одного разу Леді Хьє-вон, нова господиня саду, спіймала її на крадіжці інгредієнтів для її зілля. Але виявилося, що Дохва не єдина у кого є секркт. Леді Хьє-вон також приховує в собі декілька жахливих таємниць.

7 з 15

Небезпечна зона о третій ночі

 • МАНҐА
9.5

Момоко мріє стати ілюстраторкою та знаходить роботу в офісі, що спеціалізується на проєктуванні патінко-салонів. Голова офісу – неупереджена якудза – завалює головну героїню завданнями, внаслідок чого дівчині доводиться затримуватися на роботі до опівночі. Вона продовжувала тягнути все на собі, але в кульмінацію подій замислюється: «Чому я тут?»

6 з 13

Вільна душа

 • МАНҐА
 • 16+
10

Чергова родинна суперечка і Кейто втікає з дому, не розуміючи куди їй йти. Мимохідь допомогає старій жінці віднести її сумки додому, а та пропонує лишитися дівчині у неї. І от, Кейто погоджується і починає збирати шматочки свого життя.

2 з 48

Солодкий сон

 • МАНХВА
 • 18+
10

Історія 1. Втомлена від невдалих любовних стосунків, Джехі несподівано для себе починає мріяти про свого начальника. Але через такі фантазії вона робить дуже часті помилки у роботі. "Здається, останнім часом, я схожу з глудзу. Щоночі мені сняться сни, в яких я з моїм начальником... " Історія 2. Чан Теї відома модель та фотограф. Якось на вітальній вечірці вона помічає першокурсника Хесона. Проникнувши в його сни і здійснивши всі його бажання, Теї прагне все це по-справжньому. "Це боязке цуценя...