Манхва

ОНОВЛЕННЯ
6 з 66

Виродок FFF-Рангу

 • МАНХВА
 • 16+
9.6

Головний герой Кан Хансу, який потрапив в світ фентезі, після 10 років мук нарешті подолав Диявола Педонара. І ось настав щасливий момент повернення в його колишній світ. Він отримав табель успішності від місцевих божеств. Хоч він і подолав усі перешкоди на шляху до вбивства Диявола, але йому виставили F в якості оцінки за його характер. І тепер йому належить почати свої пригоди в світі фентезі з самого початку. Чи зможе Кан Хансу пройти цей шлях заново?

ОНОВЛЕННЯ
3 з 48

Естетика Лиходія

 • МАНХВА
9.4

Головна героїня раптово опинилася у своєму романі — у тілі марної та безглуздої принцеси Іони. Що ще гірше, дівчині судилося зрештою загинути! «Усі жахи почалися після вбивства імператора, тому мені потрібно будь-що запобігти цьому» — подумала Іона, помчавши до імператора, але було вже занадто пізно. Більш того, вона ще й потрапила на очі головному лиходію роману, який відразу викрив її справжню особистість. Чим все це обернеться?

ОНОВЛЕННЯ
8 з ХХ

Я думала, що мій час настав

 • МАНХВА
9.9

Принцесі Ларіетт діагностували невиліковну хворобу, через яку їй залишалось жити всього 3 місяці. «Якщо помирати, то не дарма. Я повинна зробити, що-небудь божевільне!» Саме тому вона запропонувала стосунки герцогу-монстру, і тільки через 3 місяці, тікаючи від нього, зрозуміла, що то було страшенною помилкою… Адже її діазноз виявися помилковим! «Моя Ларіетт, хіба я не попереджав тебе?» - мовив Асрахан з божевільною посмішкою. «Якщо ти втечеш, то зіткнешся з наслідками.»

5 з 42

Таємниці родини Вілсон

 • МАНХВА
10

Багатомільйонна спадщина, але ж де вона? Анна Вілсон приїжджає до заміського маєтку свого покійного дідуся, де знаходить секретні послання, залишені ним. Чи зможе вона слідувати підказкам дідуся, щоб розкрити таємниці родини та відшукати спадщину раніше за інших?

9 з 20

Темний секрет пані

 • МАНХВА
9.7

Естель, позашлюбна дитина герцога, стала святою імперії. Усе своє життя вона намагалася любити навколишніх, але була зраджена і принесена у жертву дияволу, пробувши 600 років у пеклі. "Хочеш помститися?" "Якщо хочеш, я відправлю тебе до їх найщасливіших моментів. Що думаєш?" - прошепотів диявол. Естель взяла диявола за руку і повернулася з пекла та стала молодшою дочкою найвеличнішого роду Імперії, герцога Гранатського. Вона вирішила принести жорстоку загибель усім, хто її зрадив. «Я відберу...

1 з 20+

Той, що приносить невдачу

 • МАНХВА
 • 18+
9.7

Чемпіон зі змішаних єдиноборств у напівважкій вазі Джу Джегьон. Про нього складають міфи, що він непереможений, але насправді у нього також слабкість - таємне прокляття. Ключем до перемоги є хороший секс напередодні бою. Джегьон намагається вирішити проблему з прокляттям за допомогою фізіотерапевта Кім Дана.

1 з XX

Ніч біля моря

 • МАНХВА
 • 18+
10

Омега Кім Юйхін, який відмовився від усього після досягнення межі, побіг до моря з дитиною на руках, але його спіймав альфа на ім'я Єо Таєджу. Юйхін, який залишився тільки з боргом, отримав від Таєджу гроші, будинок і навіть роботу, але за це він повинен віддати йому своє тіло «Але чому я такий збуджений? Ти так до біса добре пахнеш»

1 з 16

У владі кохання

 • МАНХВА
 • 18+
10

«Помічник Чхве Джи Хван… Крок за кроком ти входив у моє життя, ставши моєю найпершою, але такою болісною любов'ю». Кім Мін Джун - звичайний 30-річний клерк. Попри прагнення молодості, зараз він мріє лише про відпочинок на місяць-другий. Але незабаром розмірене і нудне життя Мін Джуна закінчується, адже Джи Хван, те саме перше кохання, приєднується до команди дизайнерів. «Такий дратівливий і егоїстичний… Але все одно безперечно на мій смак».

28 з 40+

Скажений пес

 • МАНХВА
 • 18+
9.5

Хамін хлопчина з сім'ї гангстерів, який схиблений на "звичайному" житті. Одного разу Хаміна викрала ворожа сторона, і цей випадок змусив його батька приставити до нього Сехьока. Проте Сехьок надто сильно кидався в очі, в той час коли Хамін щодня старався бути нормальним. У житті Хаміна, який просто хотів бути нормальним, почалися сильні зміни на ім'я Сехьок.

3 з 37

Монстри у тумані

 • МАНХВА
 • 16+
10

Усе змінилось. Товстий шар туману огортає світ і перетворює людей на монстрів. Не знаючи причини чи розв’язки, єдиний вихід — пробратися до столиці, побудованої для привілейованих. Борючись за виживання, Хейон, талановитий біолог, дізнається, що його закоханий Мін Вун має відношення до вірусу...

3 з 124

Ділова пропозиція

 • МАНХВА
10

Цікава історія офісного роману. Шін Ха Рі прийшла на побачення наосліп замість своєї подруги, але несподівано їй зробив пропозицію руки та серця її власний бос! Чи зможе Шін Ха Рі і надалі безтурботно працювати в компанії?

2 з 210

Воїн-скелет, що не зміг захистити своє підземелля

 • МАНХВА
 • 16+
10

Зустрічайте воїна-скелета, мізерного, але надзвичайно відданого бійця, який служить для захисту своєї господині -- леді Сукуб. Його мрія про мирне життя з нею руйнується, коли одного дня їх обох жорстоко вбиває група воїнів. Але його непримітна душа отримує ще один шанс: коли Солдат-Скелет знову відкриває очі, він повертається на 20 років назад у часі! «Я мушу попередити леді Сукуб про все, що станеться!» Але без особливих бойових навичок, після всіх невдач і поразок чи зможе він зупинити...

1 з 3

Ласкаво просимо до інтимної ночі

 • МАНХВА
 • 18+
10

Лео помирає після того, як грабіжник підрізав його і втік. Але до того як знепритомніти, головний герой щосили бореться за своє життя. Лео прокидається в чужому ліжку й дізнається, що його врятував Овен Бентлі, популярна знаменитість. Більше того, виявляється, що Овен – вампір, і що йому довелося перетворити й Лео на собі подібного, аби врятувати його! Але Овен має ще одну таємницю, яку він, здається, відчайдушно приховує. Що ж це за секрет такий? І як Лео дізнається правду?

16 з 113

Твій на 99%

 • МАНХВА
 • 18+
10

Джун вступив до тієї ж старшої школи, що і його кращий друг і водночас нерозділене кохання, Доха. Джун запропонував розпочати фальшиві стосунки з Дохою, що не мав наміру зустрічатись задля практики побачень через свою популярність, але…Чи у змозі Джун зберегти ці стосунки незважаючи на перешкоду у вигляді Демі, який втріскався у Доху з першого погляду?

10 з 55

Наречена Бончуна

 • МАНХВА
 • 18+
9.9

"Ти дозволив мені видихнути поза цим місцем? Дозволив мені вижити? Навіщо ти зробив це?" «Якби я цього не зробив... Тобі прийшов би кінець...» Великий силач Бон Чхон жив глибоко в горах, уникаючи погляду людських очей. Він був наймитом – найнятим сільським робітником, що забрав із собою битого та напівживого Сун Гапа з дому господаря. Сун Гап розгублений тим, що Бон Чхон кличе його нареченою і не робить жодних поганих дій за зручної нагоди. Нарешті він проживає мирні дні в будинку господаря з...

1 з 1

Лорд дитина запускає романтичну фантазію готівкою

 • МАНХВА
10

Проживши без дому, крадіжки та батьків, вона померла, страждаючи лише від страждань, і з’явився ангел, який підказав це. «Чи хотіла б ти перевтілитися у світ, створений за мотивами любовних фантастичних романів?» Мій (вродливий) тато і (вродливий) старші брати сказали мені годувати маму діамантовою ложкою, так я перевтілився... . —Може, дитина, яку мати тобі зрадила? Як тільки вона народилась, вона була довірений родині своєї матері і стала нещасною дитиною. «З такою швидкістю я можу замерзнути...

1 з 34

Клуб лисиць

 • МАНХВА
10

Зустрічайте Клуб лисиць -- місце для найкрасивіших, найбагатших, найгарніших дівчат школи! Звичайна школярка Онью Пак, чиєю найнезвичайнішою рисою є дружба з чарівною Чаері Шин, вважає, що дівчата з Лисячого клубу існують в інший реальності, допоки... Допоки вони, за велінням долі, самі з Чаері не потрапляють до нього! Дівчата опиняються в оточенні цікавих очей, чуток, хитрих схем і романів. Чи переживе дружба Онью та Чаері всю цю драму? Хто насправді такі Лисиці? І чи має Онью те, що потрібно,...

1 з ХХ

Заради Білосніжки

 • МАНХВА
9.8

У день похорону імператриці я згадала сюжет новели.. Про згубний кінець імператора та його дружини від рук мого брата, який посів кривавий престол. Щоб уникнути трагедії, я повинна переконати його не піддаватися ненависті та нарешті переманити лицаря мого брата, який вбив мене, на свою сторону. Аби він став, як той мисливець, який не зміг убити Білосніжку і допоміг їй втекти.. Так, я хотіла викликати його симпатію до себе...

17 з 139

Ліпша героїня другого плану

 • МАНХВА
9.9

Відкривши очі, я опинилася... У романі, котрий полюбляла читати після роботи! Але не в якості головної героїні, а всього лишень другорядної персонажки?! Але мені байдуже! Це мій шанс поспостерігати за цією любовною драмою з першого ряду, з попкорном у руках! Беру на себе відповідальність розповісти вам все з подробицями!

5 з 5

Хованки на дивані

 • МАНХВА
10

Ми граємо в хованки? Хто ховається цього разу? Я шукач? Слідкуйте за цією карколомною подорожжю з цікавими поворотами сюжету та місцями, де ви будете кричати: «Знайшли вас!»

0 з 350

Небесна пара

 • МАНХВА
10

Молода дівчина випадково пробуджує духа-охоронця, запечатаного в мечі. Разом їм доведеться зіткнутися з багатьма випробуваннями, щоб виконати таємничу місію, дану богами. Вони зустрічаються з іншими призувачами та духами, стикаються з демонами, і розкриваються подробиці їхнього минулого життя.

9 з 49

Подивись на мене

 • МАНХВА
 • 16+
9.6

Лілі та Ніно — давні друзі та абсолютні протилежності. Красень Ніно - чарівний власник модного бутіка та гульвіси. Своєю харизмою він затьмарює Лілі — трудоголіка та соціофоба, зовнішність якої викликає засудження у суспільстві. За десять років ця дивна дружба дала тріщину. Але що спочатку звело їх разом? І яке майбутнє у цих двох, коли з шафи вилізуть усі скелети?

4 з 86

Імпульс

 • МАНХВА
 • 18+
9.7

«Імпульс» — це серія чудово намальованих історій, які розповідають про моменти, які змінюють життя кількох пар, коли вони закохуються та перестають кохати. Цей BL містить серію персонажів, які вчаться любити, розуміти та прощати один одного – а в деяких випадках і світ – у різні моменти свого життя.

1 з 26

Напередодні фестивалю

 • МАНХВА
8.7

Історія двох старшокласників та їх дорослішання