Буденність

ОНОВЛЕННЯ
16 з 148

Реінкарнація Лікаря

 • МАНХВА
9.8

Чоловік по імені Кім Джи Хун повернувся назад в часі. До цього він жив життям жалюгідного хірурга на нього навіть повісили смерть паціента!! Тепер коли він повернувся в часі, забажав не змінювати лікарську діяльність,але тепер він не хоче стати хірургом, а дерматологом цеж безпечніше,але хто знає чи піде все так.

ОНОВЛЕННЯ
4 з 20+

Шорти королеви Цесії

 • МАНХВА
10

Завоювавши 99 націй і отримавши Чашу Контролю, велика королева Цесія, здавалося б, досягла всіх своїх цілей, однак її справжньою проблемою виявився незручний корсет. Страждаючи від мережив, шнурків та важких спідниць королева наказує своєму названому брату, герцогу Леонгарту, знайти для неї зручний одяг. Тим часом Юрі, дизайнерка в маленькій корейській компанії, загинула внаслідок нещасного випадку. Вона відроджується в середньовічній імперії, якою керує Цесія, і обіцяє зробити революцію в...

ОНОВЛЕННЯ
3 з 17

Твій Суміре

 • МАНҐА
10

Суміре щойно перевівся до нової школи і зустрів Тоджу, хлопця, якого прозвали "самотня мадонна школи". Після того, як Суміре завадив бійці, Тоджу ним зацікавився. З тої пори вони проводять своє шкільне життя пліч о пліч. Незважаючи на симпатичне лице, Тоджу виявився на диво грубим. Він ні з ким не спілкувався, а все ж до Суміре проявляв дивовижну ніжність. Від того серце Суміре тріпотіло. Одного разу Тоджу поранився у бійці, і зненацька поцілував Суміре!

ОНОВЛЕННЯ
2 з 74

Пастка для гетеросексуалки

 • МАНЬХВА
7.3

Звичайна офісна робітниця Чжа Ін, котра в душі королева драми, нещодавно задумалась над питанням від якого лице її почервонілої, серце забилось сильніше і вона зніяковіла через втраченість. Це значить що вона поставила запитанням, чи є в неї почуття до її боса Чжоу Юань, котра завжди піклується про неї? Це любов, чи це просто пастка? У Чжа Ін навіть не було часу про це подумати, як вона потрапила у пастку...

ОНОВЛЕННЯ
158 з 348

19 Днів - Одного Дня

 • МАНЬХВА
 • 16+
9.7

Манхуа «19 днів» розповідає про двох хлопців, які стали кращими друзями. Обидва мають різний характер, смаки і погляди на життя. Як вони уживаються? Як вони можуть дружити? Про це і більше можна дізнатись, прочитавши цю манхуа.

ОНОВЛЕННЯ
10 з 30+

Загадкова покоївка в моєму домі

 • МАНҐА
10

Є щось справді дивне в покоївці, яку я щойно найняв! Жодна нормальна людина не може бути такою красивою, готувати таку дивовижно смачну їжу чи знати, чого я хочу, ще до того, як я запитаю. Вона, мабуть, користується магією — вірно, заклинання — це єдине, що може пояснити чому в мене так стискається груди щоразу, коли я дивлюся на неї. Присягаюсь, рано чи пізно я доберусь до істини, та з’ясую – що робить цю служницю такою… загадковою!

ОНОВЛЕННЯ
8 з 68

Сасакі і Міяно

 • МАНҐА
9.2

Міяно — старшокласник, який цікавиться яой манґою. До знайомства з дивним семпаєм він нікому не розказував про своє хобі. Сасакі й гадки не мав, хто такі «уке» та «семе» й чому йому треба турбуватися через погрози Міяно намалювати з ним доджінші, але він був би радий дізнатися про хобі його нового, милого друга.

ОНОВЛЕННЯ
1 з 4

Кіно по сусідству

 • МАНХВА
10

Стіни тонкі та важко не знати, що робить ваш сусід, особливо, коли він голосно плаче щоразу, як дивиться фільм.

ОНОВЛЕННЯ
60 з 431

Моторошна Кішка та Моє дивне життя з Нею

 • МАНҐА
10

Флора щойно переїхала в старий замок, який дістався їй у спадок, але там уже живе моторошна кицюня! З того моменту, як вона показалась новій господарці будинку, почалося їхнє дивне співжиття!

ОНОВЛЕННЯ
7 з 7

Кваліа під снігом

 • МАНҐА
 • 16+
10

Акіо та Оохаші Умі живуть в одному студентському хостелі. Вони пересікаються, коли Умі падає перед дверима Акіо після однієї з буремних ночей, які він часто проводить з незнайомими чоловіками. На знак подяки він готує Акіо бенто. Після цього між хлопцями починають зароджуватися дружні почуття тоді ж, коли обом потрібно розібратися зі своїм минулим.

ОНОВЛЕННЯ
39 з 10+

збірка СяоВен коміксів

 • ВАНШОТ
 • 12+
9.6

Збірка коміксів про буденне життя Сяо та Венті у всесвіті авторки yeetoldy.

ОНОВЛЕННЯ
2 з 10+

Віднеси мене на місяць

 • МАНҐА
 • 16+
10

Життя - це випробування. І випробування це можуть пройти лише сильні як духом, так і тілом. Але чи можна таке сказати про того, чиє ім`я звучить точно так, як і NASA? Чи можна таке сказати про того, хто зустрів своє кохання під час того, як його збила вантажівка? Причому це його не зупинило, бо він тільки-тільки зустрів її, і навіть такі обставини не завадили йому одружитися. Хоча, стривайте... Що ж приховує у собі ця дівчина, яка чомусь погодилася вийти заміж за першого зустрічного?...

ОНОВЛЕННЯ
19 з 30+

Болотяні оповідки

 • ВЕБ-МАНХВА
 • 16+
10

Міні комікси про Токсичне Жабеня та її друзів, що потрапляють у веселі (та не дуже) історії.

ОНОВЛЕННЯ
2 з 85

Президент шкільної ради - служниця!

 • МАНҐА
 • 16+
9.2

Аюдзава Місакі – президент ради академії Сейка, і вона – кошмар для хлопців! Вона їх ненавидить! Після занять Мисакі підробляє у кафе, де офіціантки носять форму служниць. І одного разу тирана-президента застукав на місці роботи Усуі Такумі, учень тієї ж школи... Чи дізнається про секрет суворого президента вся школа?

ОНОВЛЕННЯ
11 з 85

Грабіжник ставкових равликів

 • МАНХВА
9.7

О, це чудове, але водночас і жорстоке життя з грабіжником! Чі Хо пропускає крайній термін подання заявки на гуртожиток через необережність, але, на щастя, сонбе з його спеціальності допомагає дістати квартиру неподалік. На жаль, всього лише пів дня минуло з його заселення, а на Чі Хо нападає грабіжник. Зумівши втекти, хлопець згодом повертається додому, щоб побачити, як незнайомець проливає сльози над романом, який він написав у середній школі... А ще цей грабіжник, бажаючи продовжувати читати...

ОНОВЛЕННЯ
1 з 49

Ванільно-содове небо

 • МАНХВА
 • 18+
10

О Теха-вчитель математики та його життя у цілому неймовірно нудне, але у нього є одне дуже цікаве захоплення-він письменник еротичних, фантастичних фанфіків.У нього нестримна уява, він постійно думає про яойні історії… І ось в його школі з‘явився новий вчитель фізкультури, це чудовий, стрункий чоловік з ім‘ям Су Джи, він до біса гарячий, тому Теха….зацікавлен!!

ОНОВЛЕННЯ
4 з 43

Новий співробітник

 • МАНХВА
 • 18+
10

Син-хьон, досі незайманий в свої двадцять вісім. Пізно прийшовши до тями, він нарешті проходить стажування в компанію своєї мрії. У свій перший день на роботі він стикається з красивим, але холодним Кімом Джончаном. Хто він? Просто новий бос Син-хьона! Чи зможуть ці двоє порозумітися?

ОНОВЛЕННЯ
15 з 124

Сьогодні вона така ж мила

 • ВЕБ-МАНЬХВА
10

Відлюдькувата дівчина, яка одержима навчанням, здається, зацікавлена в недолугій бешкетниці?! Сьогодні вона така ж мила. Холодна старшокласниця, яка любить вчитися, і дурненька, та все ж мила розбишака.

ОНОВЛЕННЯ
3 з 48+

Покоївка, що просто обожнює їсти

 • МАНҐА
10

Судзуме – покоївка в англійській садибі, що прилетіла до Японії на відпочинок. Через певний інцидент вона змушена буде затриматися на цілий рік. Японська кухня стала для неї порятунком від нудьги.

ОНОВЛЕННЯ
3 з 86

Разом або порізно

 • МАНХВА
 • 18+
10

Ан І Йон зі своїми друзями з коледжу починають бізнес. В них є можливість представити свою ідею компанії SJ — одній з провідних компаній країни. Але в конференц-залі І Йон зустрічає Кан Дахьона, надзвичайно красиву, а також важливу персону SJ. І Йон одразу закохується, серце починає битися частіше...! Чи зможе гарненький І Йон виграти і в кар'єрі, і в коханні?

ОНОВЛЕННЯ
2 з 17

Данганронпа: Анімація

 • МАНҐА
 • 18+
10

Манга адаптація візуальної новели. П'ятнадцять супер елітних студентів були замкнені у школі, і вони змушені жити у цьому ізольованому співтоваристві. Мономишка, чорно-білий ведмідь, повідомляє, що є лише одне спеціальне правило для студентів: лише вбивці можуть закінчити школу. Щоб зробити так, вони повинні вбити іншого студента та вийти сухими з води. Випробування буде проводитись після того, як труп знайдено, і якщо злочинця буде визнано винним, то його буде страчено, а гра продовжиться....

ОНОВЛЕННЯ
20 з 80

Шлях Домогосподаря

 • МАНҐА
9.7

"Безсмертний Тацу", легендарний якудза, що поодинці переміг конкуруючу банду за допомогою свинцевої труби, - це ім'я наводить страх і на закоренілих поліцейських, і на злісних злочинців. Невдовзі після свого раптового зникнення він з'являється знову, трохи змінивши професію. Тепер, одягнувши фартух, Тацу відмовився від насильства і намагається чесно заробляти на життя як домогосподар.

3 з 159

Коли Аюму зробить свій крок?

 • МАНҐА
10

Першокурсник Аюму Танака залишає клуб з кендо, щоб приєднатися до клубу з шьоґі. Уруші Яотоме, президент клубу і майстер з шьоґі, в захваті від того, що нарешті має партнера для гри. Уруші, як старшокласниця, намагається бути наставником хлопцю і навчає його грі в шьоґі. Проте дуже часто вона помічає, що червоніє від збентеження! Тим часом, кам’яний і чесний Аюму не бачить проблеми з тим, щоб назвати Уруші миленькою. Хоча вона подобається Аюму, він утримується від зізнань, так як дав собі...

7 з 19

Ніч і море

 • МАНҐА
 • 16+
9.8

Цукіко Яно навчається в старшій школі, де вона не знаходить нікого чи нічого цікавого. Одного вечора, коли вона побачить свою однокласницю Аю Уцумі, що купається в шкільному басейні. Після цього вона не може не бачити риб, які плавають навколо неї.