Наукова фантастика

33 з 43

Аліса в Пеклі

 • МАНҐА
9.3

Цей світ зламаний, як і люди в ньому. Шуу є одним з них. Він талановитий снайпер, який живе разом зі зламаним целулоїдом на ім’я Аліса. Вони заробляють на життя винищенням караванних розбійників, поки одного разу жінка, яку врятував Шуу, не запрошує його жити в громаду.

1 з 20

Риба

 • 16+
10

Двоє закоханих, Тадаші та Каорі, вирушають у подорож на острів Окінава, щоб відпочити та разом провести час. Але їх спокою прийшов кінець, коли Каорі почала всюди відчувати неприємний та огидливаий запах. Тадаші шукав його джерело, та коли знайшов, був не на жарт переляканий. Риба з гострими металевими ніжками - ось від кого походив цей сморід. З часом, кількість таких істот збільшувалася, що приводило до поганих наслідків: риби переносили невідому людству смертельну інфекцію. Головним героям...

26 з 83

Назавжди людина

 • ВЕБМАНХВА
10

Це історія про наноботів, генну інженерію та двох закоханих дівчат. Незалежно від того, як технології змінюють нас, ми завжди будемо залишатися людьми.

34 з 42

Біомеґа

 • МАНҐА
 • 18+
10

Антиутопічна історія від Цутому Ніхея, в якій головний герой Каное Дзойчі та Каное Фую намагається захистити людину, яка адаптувалася до нового вірусу. Це допоможе в подальшому врятувати світ, від невідомого віруса, який рознесли трупи, які витали біля планети. Цей вірус перетворює людей у дронів. Чи зможе він це зробити, коли проти нього цілий департамент, що вставляє палиці в колеса?

16 з 88

Країна Самоцвітів

 • МАНҐА
9.6

У далекому майбутньому, де Земля була спустошена метеорами, а майже все живе - знищено, вціліло тільки одне узбережжя. Багатьма часами потому, на ньому вродився новий вид життя - безсмертні самоцвіти, що мали розум та набули людської подоби. Фосфофіліт (Фос), котра іншими сприймається за марну (бо має як не найменшу міцність серед собі подібних), кличе свою відчужену, але обізнану соратницю Кіновар підтримати її в одному ділі, а саме - створенні природничого довідника, де й починаються їх...

2 з 53

Бойовий Ангел Аліта

 • МАНҐА
10

Люди та кіборги зі Звалища живуть під летючим містом Залем, жителі якого скидають своє сміття на Звалище та панують над його мешканцями. Одного разу доктор Ідо, колишній житель Залему, знаходить серед мотлоху голову молодої дівчини-кіборга. Він забирає її, дає їй тіло та ім'я Аліта. Потім Аліта згадує давно забуті бойові прийоми, приховані в її тілі, і вирішує стати мисливцем-воїном, як Ідо.

38 з 190

Дорохедоро

 • МАНҐА
9.9

Ця історія крутиться навколо Каймана, який зовсім не пам‘ятає, ким він був до того, як якийсь маг його змінив. Це неочікуване перетворення залишило його з головою рептилії і бажанням дізнатися правду про те, ким же він є насправді. Супроводжуваний Нікайдо, його компаньйоном-дівчиною, він шукає магів Діри і безцеремонно вгризається в їхні голови, сподіваючись дізнатися, хто ж довів його до такого стану. Один за одним вони бачили цього «другого чоловіка» в голові Каймана і після того, як їх...

1 з 15

Червоний Марс

 • МАНҐА
10

Історія відбувається у світі, де поряд з людьми з'явилися вампіри, в 1923 році, епоха Тайсьо. Число вампірів почало збільшуватися, і з'явилося таємниче штучне джерело крові, зване "Аскра". Японський уряд, у свою чергу, створює в армії підрозділ під кодовою назвою "Нульовий код", мета якого - знищити сили вампірів. Підрозділ складається з чотирьох чоловіків, заражених вірусом вампіра, ініціатором цього виступив генерал-лейтенант Накаджіма. Якими будуть події та чи вдасться підрозділу подолати...

34 з 260

Чотирнадцять років

 • МАНҐА
 • 12+
10

Події розгортаються в 2200 році. У компанії, що займається виробництвом курятини. Шматок генетично модифікованого м'яса перетворюється на супермутанта на ім’я Тютя Джордж. Це початок кошмарної подорожі із закрученою версією майбутнього.

74 з 139

Атака титанів

 • МАНҐА
 • 18+
9.8

Сотню років тому людство звело три величезні стіни, щоби врятуватися від нашестя титанів – гігантських істот-людожерів - і спокійно жило під їхнім захистом, майже нічого не знаючи про зовнішній світ. Та одного дня титани пробили зовнішню стіну і заполонили міста, змусивши людей покинути свої домівки та тікати. Головний герой, Ерен Єґер, разом зі своїми друзями вступає до армії, щоби помститися титанам та досягти своєї мрії – побачити світ поза стінами…

12 з 154

Приємно познайомитись, Бог

 • МАНҐА
 • 16+
9.8

Нанамі Момодзоно ще нещодавно була звичайною школяркою, але її життя докорінно змінюється, коли батько Нанамі втікає з дому та дівчина залишається без домівки. З примхи долі вона стає Богом землі. Чи впорається людська панна з посадою Бога?

117 (..., 571) з 1069

Ван Піс

 • МАНҐА
9.9

Короля піратів Ґолд Роджера стратив Світовий уряд. Прямо перед смертю він підтвердив існування великого скарбу «Ван Піс», який знаходиться десь на величезному морі Ґранд Лайн. Як тільки Роджер сказав, що будь-хто, гідний досягти Ван Пісу, може забрати його собі, його стратили, і почалася Велика ера піратів. Двадцять два роки потому, молодий хлопець на ім’я Монкі Д. Луффі готовий почати свою пригоду по пошуку Ван Пісу та здобуванню титулу Короля піратів. Маючи при собі солом’яну шапку,...

16.2 з 67+

Доля/Великий наказ: Епос Залишків - Глибоководний кібер-рай SE.RA.PH

 • МАНҐА
10

Щоб виправити сингулярність в майбутньому, головний герой, Фуджімару Ріцука, знов вступає до грандіозної битви. Адаптація івенту з гри Fate/Grand Order.

1 з 1

Дві курочки в садочку

 • ВАНШОТ
 • 16+
10

Прибульці захопили землю і з'їли майже всіх людей. Наші головні герої вціліли тільки тому, що замаскувалися під курей. Перша опублікована робота Тацукі Фуджімото, автора "Вогняного удару" та "Людини-бензопили".

5.2 з 150+

Наномашина

 • ВЕБМАНХВА
 • 16+
10

Чхон Йо Ун — позашлюбна дитина з диявольского культу. Його всі зневажають, а життя весь час під загрозою. Це продовжуеться допоки не з'являеться його нащадок з майбутнього та не вживлює в його тіло наномашину. З того часу його життя змінюється. Розпочинається його стрімка історія про те, як він піднявся на вершину Муріму!

1 з 4

Комахи та Пісні

 • МАНҐА
 • 18+
10

Колекція ваншотів Харуко Ічікави. Чотири історії, кожна з яких зображує взаємодію людини з іншою формою життя.

19 з 156

Чотири лицарі

 • ВЕБМАНХВА
9.8

Славетний витязь, здолавши князя темряви, рятує чарівну принцесу і розпочинає нове щасливе подружнє життя… У своїх мріях… А насправді попереду його чекає лиш безробіття та буденність. Весела мандрівка сердешного героя у найкращих традиціях жанру!

24 з 51

Ной

 • ВЕБМАНХВА
 • 18+
10

Я купив господя-гуманоїда задля того, щоб випробувати його можливості. Але, здається, він виконує не тільки звичайні домашні обов’язки. Це дійсно робот? Він надто класний!

5 з 100

Мертві Мертві Демони Дедедеде Деструкція

 • МАНҐА
 • 12+
10

За три роки до початку цієї історії над Токіо з'являється великий космічний корабель. Починається війна проти інопланетян, що викликає багато суперечок. Незважаючи на цю унікальну та трагічну подію, старшокласниці Кояма Кадоде та Накагава Оран поводяться так, наче нічого не змінилося. Вони проживають свої дні, як завжди. У центрі цієї історії не вторгнення інопланетян, а людська природа, дорослішання та життя.

65 з 300

Повість про богів і демонів

 • МАНҐА
9.9

Людство потерпає від атак демонічних тварей, які заполонили світ. Не Лі – могутній заклинатель демонів, який блукає континентом після того, як його місто було спустошене, а рідні і друзі вбиті. Та і його зрештою спіткає поразка у бою із Чаклуном-Імператором і шістьома тварями божественного рангу. Однак дивним чином він не помирає, а перероджується у тілі себе ж тринадцятирічного. Отримавши другий шанс, він збирається цього разу будь-що врятувати своє рідне місто!

9 з 67

Свинарник

 • ВЕБМАНХВА
 • 18+
9.9

Наш головний герой прибув на острів. Що сталося? В нас є телефон та будинок з сім'єю. В неї є таємниця…

10 (40) з 50

Майстер Муші

 • МАНҐА
10

Муші – не рослини і не звірі, не мікроби і не гриби. Це невидимі зазвичай містичні істоти, які живуть своїм життям, рідко перетинаючись із життям людей. Та все ж іноді таке трапляється, і частіше за все не на користь людям. Саме тоді потрібні мушіші – знавці муші, які знають їхні повадки і як із ними поводитися. Один із них на ім’я Ґінко блукає країною, зустрічаючи на своєму шляху різноманітних людей і муші.

2 з 53

Бетмен: Бетманґа Джіро Кувати

 • МАНҐА
 • 12+
10

На піку популярності телешоу про Бетмена в 1960-х роках японський журнал Shonen Manga Magazine випустив п’ятдесят три розділи з Темним лицарем у головній ролі, які всі були написані Джіро Куватою. Подивіться, як Темний Лицар і його помічник Робін борються з деякими з його найдивніших лиходіїв, включаючи Доктора Безликого та Людину кулю! Шанувальники Бетмена та манґи не повинні пропустити!